Sustkova Ivana (CZ)

Anglická federace UKBFF Bikini – fitness

Ročník 1985

Výška 180,5cm

Váha off 75 Kg, on 68 Kg

Pocházím z malé severomoravské vesnice Sedlnice, ale poslední 3 roky žiju v Londýně.

Mým domovským fitkem je Anytime fitness

Trénuje mne Kristina Kuprescenkaite, která je UK národní champion v bikini fitness a vítězkou Diamond cup v kategorii fitness model.

Charakterizuje mne, že nemám ráda ztrácení času. Nemám televizi, nečtu zprávy, přece si tím nenechám kazit náladu. Také mne charakterizují tvrdé tréninky, to že jsem detailista a výrok mojí trenérky „CHAMPION SI NESTEŽUJE!“

Svůj volný čas trávím ve fitku svými tréninky, ale když mám možnost, tak miluji být v lese a přírodě. Mám ráda hory a turistiku, a ještě více letní mountain bike. Ráda si také zajdu na koncert vážné hudby.

Co se týká fitness, tak mým snem je stát se reprezentantem kvalitního a motivujícího týmu, jako je například BSN, Extrifit, Amix, Scitec, RHB, Nebbia, nebo jiné podobné. Také je mám velkým snem mít fotku s Arnoldem :-)

Moc úspěchů z pódií zatím nemám, ale mým největším osobním úspěchem bylo, když mi Michelle Lewin osobně při své autogramiádě řekla, že se se mnou nemůže fotit, protože vypadám moc dobře a ona bude vedle mne vypadat tlustá :-).

Ve fitness prostředí už se pohybuji skoro 20 let a bikini je konečně kategorie, která je v mých očích krásná a estetická. Proto jsem se rozhodla to v ní zkusit.

Úspěchy

2.místo na UK South coast championship 2017 v kategorii bikini fitness over 166 cm

O závodnici:

domafitIMVusndishemaxbarasbeauty_banneronefit