Soutěžní řád

Z m ě n y  P r a v i d e l   a   s o u t ě ž n í h o   ř á d u 

Opět po roce přichází další změny Pravidel a soutěžního řádu (o těch minulých jsme informovali zde). Letošní zásadní novinky jsou tři a týkají se nové kategie wellness fitness, kategorie klasická kulturistika a mládežnických kategorií physique a bikiny fitness. Přehled hlavních změn najdete níže.

Nová kategorie wellness fitness

Již loni jste mohli na soutěžích zaregistrovat novou kategorii wellness fitness. Zájem o tuto kategorii pozvolna narůstá, a proto se SKFČR rozhodlo ji oficiálně zařadit do pravidel. Wellness fitness je kategorie pro závodnice, které upřednostňují svalnatou atletickou postavu bez velké separace svalů, esteticky příjemnou s větší svalovou hmotou než v bikiny fitness. Z tohoto pohledu je wellness fitness umístěna někde mezi bikiny fitness a physique žen. V letošním roce bude tato kategorie zařazena také na Mistrovství České republiky v Lysé nad Labem a to pro věkovou kategorii ženy a masters.

Nové váhové limity pro kategorii klasická kulturistika

Mezinárodní kulturistická federace IFBB již loni provedla úpravy váhových limitů pro kategorii klasická kulturistika a letos je aplikujeme také do našich pravidel. Níže je soupis platných váhových limitů pro věkovou kategorii juniorů a mužů (masters):

- junioři:
do 168 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 0 [kg] (beze změn)
do 171 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 1 [kg] (beze změn)
do 175 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 2 [kg] (beze změn)
do 180 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 4 [kg] (změna + 1 kg)
do 190 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 5 [kg] (změna + 1 kg)
do 198 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 6 [kg] (změna + 1,5 kg)
nad 198 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 7 [kg] (změna + 2 kg)
(např. výška 173 cm = maximálně 75 kg, výška 180 cm = maximálně 84 kg)

- muži (masters):
do 168 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 0 [kg] (beze změn)
do 171 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 2 [kg] (beze změn)
do 175 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 5 [kg] (změna + 1 kg)
do 180 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 7 [kg] (změna + 1 kg)
do 190 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 9 [kg] (změna + 1 kg)
do 198 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 11 [kg] (změna + 2 kg)
nad 198 cm: max. váha [kg] = (výška [cm] – 100) + 13 [kg] (změna + 3 kg)
(např. výška 173 cm = maximálně 78 kg, výška 180 cm = maximálně 87 kg)

Nové výškové kategorie pro dorost a juniory

Po analýze počtu soutěžících v loňském a předloňském roce u dorosteneckých a juniorských kategorií physique a bikiny fitness se STK a komise rozhodčích rozhodli rozšířit tyto kategorie takto:

- bikiny fitness dorostenky: do 166 cm a nad 166 cm (loni jedna kategorie)
- bikiny fitness juniorky: do 164 cm, do 168 cm a nad 168 cm (loni dvě kategorie)
- physique dorost: do 178 cm a nad 178 cm (loni jedna kategorie)
- physique junioři: do 178 cm, do 184 cm a nad 184 cm (loni dvě kategorie)

Výška podpatku

V souladu s pravidly IFBB se upravuje maximální výška podpatku pro kategorie fitness ženy, bodyfitness a bikiny fitness. Maximální výška podpatku je stanovena na 12 cm. Pro jarní sezónu ještě bude tolerována původní maximální výška 13 cm.

Plná verze pravidel

Výše uvedené změny v pravidlech jsou zapracovány do kompletní verze Pravidel a soutěžního řádu, které budou v aktualizované verzi zveřejněny do konce měsíce března. Pravidla nabývají platnosti 1. 4. 2019.

Nejste si jistí? Zeptejte se!

Nezapomeňte, že vždy a za všech okolností platí, že budete-li mít jakoukoliv nejasnost vztaženou k pravidlům, a to ať už těm dosavadním, nebo těm novým, je vždy nejlepší se na ni zeptat s předstihem a získat včas odpověď, než vše řešit až na soutěži - v den, který je pro závodníky tolik důležitý a ve který jsou další starosti zcela zbytečné a velmi nepříjemné. Budete-li tedy mít jakékoliv otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Potřebné e-maily i telefonní čísla najdete zde.

Z m ě n y  n a   s o u t ě ž í c h  -  p o s t u p o v ý   k l í č ,   s t a r t o v n é

Letos se rozhodl VV SKFČR vyhovět stále častějším přáním soutěžících a pořadatelů a experimentálně vyzkoušet možnost startu na mistrovství České republiky pro všechny závodníky. Tzn. pro letošní rok se ruší postupový klíč, kdy na mistrovství ČR postupovali pouze finalisté z oblastních mistrovství. Tento rok může na mistrovství ČR (jak mužů a žen, tak dorostu a juniorů) startovat každý soutěžící, který se zúčastní Mistrovství Moravy a Slezska nebo Mistrovství Čech. Pevně věříme, že tento krok bude mít příznivou odezvu mezi soutěžícími a posune laťku mistrovství ČR opět o kousek výše.

Již řadu let se snaží SKFČR držet výši startovného na mistrovských soutěžích na stejné úrovni. Náklady, které jsou spojené s pořádáním takové soutěže, za tu dobu bohužel neustále rostly, ať už se jedná o pronájmy sálů, ceny elektřiny, služeb, diplomy, medaile, poháry, ceny atd. Proto se VV SKFČR rozhodl ke zvýšení ceny startovného. Pro tento rok platí pro mistrovské soutěže výše startovného pro děti 100 Kč, pro dorost a juniory 400 Kč a pro muže, ženy a masters 500 Kč. Rovněž dochází k zpoplatnění vstupu trenérů a to částkou 150 Kč.

K této změně se váže i změna platby startovného, kdy startovné již nebude vybíráno přímo na místě soutěže, ale bude se platit předem na účet SKFČR (číslo účtu pro platbu a variabilní symbol se zobrazí závodníkům bezprostředně po odeslání přihlášky na soutěž). Proto prosím pečlivě sledujte propozice k soutěžím a také pokyny u elektronického přihlašování na soutěže, kde bude vše podrobně popsáno. Platba předem na účet se týká pouze soutěžících, trenéři budou platit poplatek přímo na místě soutěže.

Věříme, že se připravovaných soutěží jako vždy zúčastníte v hojném počtu a ve skvělých formách. Všem přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na setkání s vámi.

Upřesnění pózování u bikiny fitness žen: www.skfcr.cz

V povinných postojích bikiny fitness žen jsou nově lépe upřesněny polohy paží při provádění póz a také jsou sjednoceny polohy nohou, kdy je nezbytné, aby při čelní a zadní póze byla váha těla na jedné noze a druhá byla unožená do strany (viz bod 6.4).

Také se mění tzv. T-walk (tzn. příchod závodnice do středu pódia, následně do jeho pravé a levé části) na I-walk (příchod závodnice a předvedení libovolných póz pouze uprostřed pódia).

Plavky závodnic v bikiny fitness

U kategorie bikiny fitness dochází k úpravě velikosti spodního dílu plavek, kdy je tato velikost sjednocena s mezinárodními pravidly, tzn. vnější okraj plavek musí zakrývat minimálně jednu třetinu hýžďových svalů (u prezentace bude probíhat přísná kontrola).

Databáze oddílů a klubů

zdroj: www.skfcr.cz - aktualizace 26.10.2020

Oddíly s ikonkou ikonkumají uhrazeny členské poplatky na rok 2020 (ukázat).

název oddílu (523)  město ↑statutární zástupce
Fitness Club A+A Albrechtice Albrechtice u Č.. Alan Vaculík
Fitness Club Pohoda Benešov Benešov Ivo Seidenglanc
Pulse Czech Republic Benešov Josef Krampera
TJ Lokomotiva Beroun Beroun Roman Adamecký
Koukolík František - fitcentrum Bílina Bílina František Koukolík
Oddíl kulturistiky ASK Blansko Blansko Martin Šumbera
Sportovní klub FenStar Blansko Jean-Marc Schuttrumpf
Oddíl kult. TJ Bohumín Bohumín Vilém Žák, Mgr.
Fit Darja Bohumín Bohumín Ladislav Káňa, Darina K..
Fitnesscentrum Šembi Bohumín Bohumín Martin Šembera
Centrum zdraví Bohuňovice Bohuňovice Bc. Tomáš Vychodil
Fitnesstudio Jumi Bolatice Bolatice Radim Dembek
Mates Gym Bolatice Bolatice Vlastimil Matýsek
Sport fitcentrum Brandýs n. Lab. Brandýs nad Labem Slávka Tesařová
Fitness klub Jiří Plíva Brandýs n. Lab. Brandýs nad Labem Jiří Plíva
Muscle Factory Březnice Březnice Zbyněk Ceradský
TJ Břidličná Břidličná Miroslav Glacner, Ing.
Big1One Fitness Brno Sylva Vajčnerová
Fitness 3000 Brno Josef Remenár
Fitko Kameňák Brno Libor Pomykacz
Fitness studio Minařík Brno Libor Minařík, MVDr.
K. k. Real Spektrum Brno František Kokna
Spinning & Fitness Brno Brno Bořivoj Drastich
TJ Tesla Brno Brno Jan Král, Dr.
Fit centrum Částková Brno Věra Částková
Gym Blue Sun Brno Anton Ničovský, Karel S..
SK Hsport Brno Martin Huněk
Fitness Evy Šabatové Brno Eva Šabatová
TJ Holásky Brno Brno Zdeněk Gehringer
MD-Posilovna Brno Brno Martina Dreher
Fitness Bobycentrum Brno Veronika Zieglerová
FC Hotel International Brno Brno Radim Bartoněk, JUDr.
Wolfberry Team Brno Jan Stoklásek, Mgr., Ja..
SK Moog Brno Brno Luboš Koumal
InCore Fitness Brno Brno Ivo Němec
SIWI Fitness Brno Brno Lukáš Siwek
Mišmaš Fitness Brno Brno Ing. Jana Písaříková
AZ FITNESS Brno Brno Jiří Pezlar
Valc Active Fitness Brno Brno Petr Sedlák
Factory Fitness Bystrc Brno Pavel Černohorský
Slavík Fitness Brno Brno Jan Slavík
Hulk Gym Brno Brno Dalibor Hájek
Afit Brno Brno Bc. Jaroslav Holánek
Fitness Institut Klub Brno Mgr. Jan Caha, Bc. Ondř..
Czech Virus Gym Brno Jiří Čapek
Oddíl kult. TJ Slavoj Bruntál Bruntál Kamil Janík
Šali Team Bruntál Bruntál Pavel Šalitroš
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pe.. Miroslav Korbička
Fitness club Academie Vysočina Bystřice nad Pe.. Pavel Dostál
TJ Bystřice pod Hostýnem Zekon Klub Bystřice pod Ho.. Zdeněk Krutil
Fitness club Jařest Cheb Josef Starý, Ing.
Sportcentrum Cheb Cheb Jana a Jaroslav Stöckel..
Better Fitness Cheb Michal Matas
Fitness studio Věra Chomutov Věra Brchlová
TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky Chomutov Ing. Marek Herčzík Ph.D.
Pepe Lopez Gym Chomutov Chomutov Radek Krásl
Fitness studio TP Chotěboř Chotěboř Tomáš Pešek
AC Čáslav, CST Atlantic Čáslav Čáslav Pavel Cháma, DiS.
Eskap Čelákovice Čelákovice Roman Karbula
Fit centrum D & K Červený Kostelec David Klemeš
Fitcentrum Jaroslav Diblík Červený Kostelec Jaroslav Diblík
Fitness & Gym (J. D. Gym, s. r. o.) Česká Lípa Martin Gabriel, Ing.
Března Fitness Club Česká Lípa Česká Lípa Petr Března
Cardio Fitness ČS Česká Lípa Česká Lípa Radek Procházka
Oddíl kult. TJ Lokomotiva Č. Třebová Česká Třebová Čestmír Rypka
In Core fitness ČT Česká Třebová Michaela Němcová
V.I.P. Gym České Budějovice České Budějovice Eva Horňáková
Fitnesscentrum Pouzar České Budějovice Jaroslav Pouzar
Sportcentrum Delfín České Budějovice Radim Šupka
TJ Sokol České Budějovice České Budějovice
BcrossGym České Budějovice České Budějovice Václav Mráz
Infinity Fitness Český Brod Český Brod Bc. Veronika Hrázská, D..
Fitness studio Český Krumlov Český Krumlov Radomil Kvapil
Bohemia Fitness Club Český Krumlov Český Krumlov Karel Bednařík
Profi Fitness Jurys Český Těšín Jiří Jedzok
Fitness Aquapalace Čestlice Martin Šetelík
Sportcentrum Děčín Děčín Josef Semrád
TJ Slavoj Děčín Děčín Josef Jána
Tom „S“ Gym Děčín Děčín Tomáš Trojan
Fitnesscentrum Duna Děčín Renata Richterová
Joe Fit Děčín Děčín MUDr. Václav Pazdera
Karatedó Steklý Děčín Jan Steklý
The Queen Club Dobřichovice Mgr. Tamara Jiříková
Fitnesscentrum Dobříš Dobříš Milan Suchý
Studio Klára Dolní Lutyně Dolní Lutyně Martin Šembera
Fitnesscentrum Šembi Dolní Lutyně Dolní Lutyně Martin Šembera
Hard Core Gym Františkovy Lázně Františkovy Lázně Vítězslav Janda
Fitcentrum Radim Mičulka Frenštát pod Ra.. Radim Mičulka
Team Sport One, z.s Frenštát pod Ra.. Martin Šrubař
Sport Relax Fit Club Frýdek Místek Jaroslav Brillant, RNDr.
SKKF Kalokagathic F-M Frýdek Místek Jakub Sacký
FM City Club Frýdek Místek Frýdek-Místek Lukáš Palička
Oddíl kult. TJ Ferrum Frýdlant n. O. Jiří Pěgřím
Posilovna Frýdlant Frýdlant v Čech.. Vlastislav Vlk, DiS.
ISŠ Fit klub Havířov Havířov Jan Veit
FC KARO Slavia Havířov Havířov Kamil Marťák
FIT-GYM Havířov Havířov Bc. Dalibor Klimša
SK Luna Fitness Havířov Havířov Michaela Kohutová
Fit HB Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Bc. David Pešek
Fitness „Mina“ Hejnice Hejnice Dagmar Návesníková
SK Správní chlapi Hlučín Hlučín Ronald Uvíra
Oddíl kult. TJ Spartak Hluk Hluk Dominik Rišian
Fitness Bobo Hodonice Hodonice Bohumil Běhavka
TS Graceful Hodonín Hodonín Nikol Kordulová
Oddíl kulturistiky SKP Holešov Holešov Ivan Foitl, Mgr.
Max Power Gym Holýšov Holýšov Zuzana Kodaiová
City Fitness Centrum Hořice Hořice Roman Sklenář
Body Architects Centrum Hořice Hořice Bohuslava Lhotová
Atlas Club Hořovice Hořovice Kamil Merhout
Body Fit Club Hradec Králové Hradec Králové Jan Smejkal, Ing.
Bizon Oneground Gym Hradec Králové Jiří Kendzierski
P. B. Fit klub Fitland Hradec Králové Pavel Brát
Fitcentrum J. V. Club Hradec Králové Jiří Vondráček
SKK Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou Jaroslav Poláček, Mgr.
Fitcentrum Čáp Hronov Hronov Zdislav Čáp
SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou Jablonec nad Ni.. Petros Kalpakcis
Fitness Centrum Fitham Jablonec nad Ni.. Josef Obršlík
Fitness Corso Jablonec nad Ni.. Jaroslav Hlava
TJ Sokol Jablůnka Pržno Jablůnka Silvie Procházková
Hop´s Fitness Gym Jaroměř Jaroměř Martin Hop
SPORT Javorník Javorník Ing. Tomáš Nemeškal
Bora Elite Jesenice Jesenice Jan Neumann
Fitkouč Jesenice - Osnice Ing. Petra Schäferová
AKV Jesenice Jesenice u Prahy MUDr. František Zámola
Studio Ella - Špička fitness Jesenice Jesenice u Prahy Ladislav Špička, Milan ..
TJ Jeseník Jeseník Zdeněk Kužílek
Posilovna SA Jičín Jičín Svatoslav Jiřič
Fitness Aris Jičín Jičín Jaroslav Hlava
Bastard´s Gym Jičín Jičín David Frýba
Fitness Factory Jihlava Jihlava Jana Paulátová, Věra Mi..
Fitpeople Jihlava Jihlava Anna Horňáková
Matrix Club Jihlava Jihlava Kamil Pometlo
Topič Team Jihlava Jihlava Lukáš Topinka
Power Gym Jihlava Jihlava Tadeáš Kronovetr
Fitcentrum Merkur Jindřichův Hradec Petr Musil
SK Sport Gym Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec Petr Musil
RT Sport Fitness Jirkov Jirkov Kristina Wittmannová
SK J+M Kadaň Kadaň Jaroslav Wožniak
Fitness Sport Club Kadaň Kadaň Karel Jungwirth
Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň Kadaň Kateřina Měřínská
Fitness Instructor Kaplice Kaplice Roman Kaucký
Cappa-gym Kaplice Kaplice Petr Bouda
Fitness Club Luky Karlovy Vary Karlovy Vary Robert Lukáš
Sportovní klub policie Hvězda K. Vary Karlovy Vary Michal Lazorčík
Sportstudio Prima Karlovy Vary Karlovy Vary Petr Weinlich
Sportcentrum Imperial Karlovy Vary Karlovy Vary Ing. Jiří Milský, Ing. ..
Kovona Karviná Karviná Wieslaw Ciahotny
Fitcentrum Arena Karviná Jaromír Kotásek
Gold Team Karviná Karviná Patrik Jablonski
Fitness Ring Karviná Radim Volák
Fit Club Energy Kdyně Kdyně Ilona Mašková
Stan´s Gym Kladno Kladno Pavel Havel
Profi Wellness Kladno Kladno Roman Dufek
Fit Club Mega Pro a Profi Wellness Kladno Roman Dufek
Gym 2000 Kladno Kladno Radek Tauš
Fitness Mania Gym Kladno Kladno Iurii Shcherbakov
Fit Effect Kladno Ing. Kateřina Kulštrunk
Dream Body Fitness Kladno Kladno Pavel Fechtner
RR Sport Kladno Kladno Petr Kalivoda
Posilovna Rozdělov Kladno Václav Procházka
Sport klub Totzi Klášterec nad Ohří Klášterec nad O.. Jan Böhm
Fit klub Kobeřice Kobeřice Miroslav Moravec
JBI Sport fit studio Kolín Kolín Ivana Krejčíková
Fitness club TJ Agro Kolín Kolín Čeněk Hrabal
Fit klub Ivka Komárov Komárov Ivana Horká, Mgr.
Urtica Kopřivnice Kopřivnice Zdeněk Šíbl, Ing.
Fitko Sport Relax Kopřivnice Kopřivnice Radim Jelič
StarFit Kopřivnice Kopřivnice Václav Varaďa
Spal Strength gym Kopřivnice Kopřivnice Luděk Vymětal
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy Kostelec nad Če.. Jan Lippert
Sport. akademie P&M Petry Kadlecové Kralupy nad Vlt.. Petra Kadlecová
Diamond Gym Fitness Club Kralupy nad Vlt.. Milan Hanousek
City Flex Gym Kralupy nad Vltavou Kralupy nad Vlt.. Pavel Fanta
Fitness Centrum Jalex Krnov Jaroslav Mlček
KSK Jalex Team Krnov Krnov Jaroslav Mlček
Power - Gym Krnov Krnov Rémy Krayzel
No Limits Krnov Krnov Ing. Grigorios Akritidis
HDfitness Krnov Krnov Jan Ďurník
Relax Fit Centrum Kroměříž Kroměříž Robert Komiš
Extreme Fitness Kroměříž Kroměříž Marie Mikšová
Atomy Sport-club Kroměříž Kroměříž David Kolman
SK Morava Kroměříž Kroměříž Robert Komiš
Yamamoto Czech Kroměříž Bc. Zdeněk Bečka
GymFit Krupka Krupka Michael Horský
T-gym - Klub kulturistiky a fitness Kunovice Anton Podškubka
Kulturistika Kunovice Kunovice Josef Hráček
SKP Olympia OKST Kutná Hora Kutná Hora Petr Damek, Ing.
Golem´s Gym Kutná Hora Kutná Hora Petr Richtár
Fitness centrum Kutná Hora Kutná Hora Jiří Dejmal
Irongym Kyjov Kyjov Pavel Forman
Fitness Ravell Kyjov Kyjov Martin Novotný
Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun Lanškroun Ladislav Thun, Petra Ko..
MD Fitness Lanškroun Lanškroun Martin Dajč
TJ Sokol Lanžhot Lanžhot Antonín Hostina
GG TJ Sokol Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad Filip Simon
TJ Moravan Lednice Lednice Ing. Kamil Kasala
Obořil Elite Team Lednice Milan Obořil
Oddíl kult. TJ Spartak OEZ Letohrad Letohrad Miroslav Novák
Fit Club Wendy Liběchov Liběchov Slavomír Titěra
Wellness Club Liberec Liberec Pavel Vojaček
Fitness U Pešků Liberec Liberec Jaroslav Sokol
Extrifit Club Liberec Pavel Vacek
Power fitness Liberec Liberec Michaela Rydvalová
Dee Gym Liberec Liberec David Blajer
Mixgym Fitness Liberec Liberec Jan Vašek
KS Energy Liberec Liberec Karel Slabý
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice Libochovice Josef Hajný
Fitcentrum Golem Litoměřice Litoměřice Marek Petržílek, Petr M..
Fitness Beseda Litoměřice Litoměřice Martin Suchý
TJ Slavoj Litoměřice Litoměřice Martin Suchý
Bodyflex Fitness Litoměřice Litoměřice Jiří Borkovec
Fitness Club Fila Litomyšl Litomyšl Petr Fila
TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí Lomnice nad Luž.. Karel Hes, Mgr., Karel ..
Fitness Ason Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Pop.. Jaroslav Hlava
Fitness Studio Louny Louny Jitka Hofmannová
All Stars fitness tým Lužice Lužice Kateřina Knápková
Fitness centrum - Hala Lužice Lužice Zdeňka Veselá
TJ Sandow Mariánské Lázně Mariánské Lázně Radek Libenský
Fitness 2000 Mariánské Lázně Mariánské Lázně Vladimír Černý
Sport Studio Sandow Mariánské Lázně Mariánské Lázně Luděk Nosek, PhDr.
SK Fitness Siesta Mělník Mělník Jiří Olšák
Empire Fitness Mělník Lucie Fridrichovská
TJ Baník Meziboří Meziboří Jiří Janda
Klub kulturistiky Milevsko Milevsko Petr Břicháček
Fitness VAF Milovice Milovice František Vágner
Eurofitness Mladá Boleslav Mladá Boleslav Lenka Žaludová
Black Widow Fitness Mladá Boleslav Mladá Boleslav Hana Chlíbková
PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav Mladá Boleslav Zdeněk Štika
Fajn Fitness Mladá Boleslav Mladá Boleslav Renáta Hlistová
Marvel Gym Mladá Boleslav Mladá Boleslav Pavel Lepič
Dream Gym Mladá Boleslav Mladá Boleslav Roman Maršálek
Gym Flex Mokrá Mokrá Oldřich Drápal
Slovan Moravská Třebová Moravská Třebová Jiří Zemánek
Metal Gym Moravská Třebová Moravská Třebová Pavel Kasal
M. M. H. Gym Moravské Budějovice Moravské Budějo.. Marcel Hájek
Fitness MB Moravské Budějovice Moravské Budějo.. MUDr. Iveta Dvořáková
Fitness při CVČ Most Most Martin Novotný
TJ Sokol Mosty u Jablunkova Mosty u Jablunk.. Josef Szotkowski
Fitness Studio Návsí Návsí Jakub Sikora
Sport centrum Topas Neratovice Neratovice Jitka Čtvrtečková
Pro Nutrition Czech Team Nové Město nad .. Libor Voborník, Libor E..
Sportovní centrum NMnM Nové Město nad .. Gabriela Dufková
TJ Jiskra Nový Bor Nový Bor Josef Pokorný
TJ Jiskra Nový Bydžov Nový Bydžov Karel Hronek, PaedDr.
TJ Nový Jičín Nový Jičín Lukáš Kelnar
Caesar Fitness Nový Jičín Nový Jičín Július Botoš
Fitnesstip CZ Nový Jičín Nový Jičín Petr Klumpler
Rami Sport Fitness Nymburk Nymburk Radek Zvěřina
Viking Gym Nymburk Nymburk Oldřich Štefka, Lucie Š..
Fitness Centrum Odry Odry Martin Kos
Nutrend Olomouc Martina Zedníková
Fitcentrum Zeur Olomouc Olomouc Martina Zedníková
Fitcentrum Gambare Olomouc Olomouc Štefan Kortiš
Profi Studio Jablonický Olomouc Pavol Jablonický
Oddíl kondiční kult. TJ Mládí Olomouc Olomouc Eva Hronková
Fitness Gym Vrábel Olomouc Roman Vrábel
Fitness klub Omega Olomouc Olomouc Mgr. Jan Petr
Fitness Factory Olomouc Olomouc Jaromír Vissek
Eurogym Fitness Olomouc Olomouc Pavel Navrátil
HELP CZ Bodyfitness Club Olomouc Eva Kubelková
FC Harmonie Háj ve Slezsku Opava Janula Konstantinidu, M..
Fitness Rhodos Opava Opava Jaromír Schulz
Studio PEPA Opava Opava Marie Pešátová
Fitness PEPA Opava Opava Stanislav Pešát
SK PEPA centrum Opava Opava Stanislav Pešát
SK Eurofit Opava Opava Marie Vyvialová
Fitness Vlach Opava Bohumír Vojtovič
Bavaria Fitness Opava Opava Jiří Týn
Fitness Centrum Iva Orlová Miroslav Staš
Sportovní klub Slavia Orlová Orlová Jiří Novák
Fitnesscentrum Šembi Orlová Orlová Martin Šembera
Morava Gym Orlová Orlová Jiří Polášek
Meep Body Fitness Orlová-Lutyně Petr Golasovský
Fitness centrum Neptun Osek u Komárna Petr Sojka
SK Radoch Ostrava Ostrava Martin Solka, Tomáš Dlu..
Colbert Club SSK Vítkovice Ostrava Ostrava Jiří Foldyna
American Fitness Centrum Mor. Ostrava Ostrava Pavel Saladyga
SK Quatro Fitness Ostrava Ostrava Pavel Čermák, MUDr.
Twister fitness club Ostrava Ostrava Martina Mikulicová
BIP Ostrava Ostrava Petr Freisler, Ivo Hardt
Fitnesscentrum Gym-Frapp Ostrava Ostrava Josef Paleček
Bodyland Fitness Ostrava Ostrava Lenka Tylová
Fitcentrum Dragon Ostrava Ostrava Martin Kovalčík, Ing.
FC Mikulenka Ostrava Ostrava Stanislav Mikulenka
FC Staník Ostrava Ostrava Ivana Mikulenková
Fitcentrum Assen Ostrava Ostrava Pavel Kludka
Klub kulturistiky Ostrava Ostrava Martin Dráb
Hardcore Gym Fontána Ostrava Zuzana Adámková
Unnosport Ostrava Ostrava Ing. Martina Šíblová, B..
Simply Fitness Ostrava Ostrava Pavel Bugaj
Kubík fitness Ostrava Ostrava Jan Kubík
Fit Park Ostrava Ostrava Ing. Ivo Květoň
Club Femm Ostrava Ostrava Michal Styrnalský
Superior 14 Ostrava Eva Kuncová
UFC Ostrava Ostrava Aleš Vostárek
Fitness Gym Ostrava Ostrava Petr Freisler
Individual Fitness Ostrava Ostrava Jana Pohlová
Top Fitness Ostrava Ostrava Karla Stoianová
Fit Life 24 Hours Ostrava Ostrava - Třebo.. Dušan Jílek, Simona Mro..
Fitcentrum Atlantis Ostrov Ostrov Libor Bílek, Mgr.
SK oddíl kulturistiky Ostrožská Lhota Ostrožská Lhota Josef Lopata
FC Jelen Vrbno pod Pradědem Otice Jiří Dudys
SK Arnold Club Otrokovice Otrokovice František Zálešák
Fitcentrum I-R Club Pardubice Pardubice Ivan Rudzinskyj
OK Gym Dubina Pardubice Ladislav Mazuch, Ing.
Fit Club Stanmark Pardubice Michal Stanek, Ing.
Fine Fitness Pardubice Pardubice Slavoj Bednář
Fitnesscentrum B + M Pelhřimov Václav Blažek
Bikini-fitness.cz Petřvald u Karv.. Michaela Kötelešová
Fitcentrum Darka Písek Písek Darina Gajovská
Harmony Wellnes Club Písek Písek Ing. Ivan Svatoš
Fitness Centrum Aura Plzeň Plzeň Milan Bodlák
TJ Sokol Plzeň - Karlov Plzeň Miroslav Kroupa
Fitness KWK Fit Plzeň Jiří Vágner, Ing.
Profi Fitness Eva Plzeň Plzeň Jaroslav Sukup, Eva Suk..
SK kult. a fitness Profi Fitness Eva Plzeň Zdeňka Razýmová
Fitness studio Mike Plzeň Václav Speierl
Univerzitní sportovní klub Plzeň Plzeň Ladislav Bárta
Fitness Centrum Alice Plzeň Antonín Kročil
Sport centrum Koloseum Plzeň Plzeň Antonín Kročil
Fitness Hulk Plzeň Plzeň Radim Hovorka
Fitness Husovka Plzeň Plzeň MUDr. Helena Kunová
Kotelna Slovany Plzeň Richard Wedell
Fitness ZS Kooperativa Aréna Plzeň Plzeň Petr Jelínek
The Dreams Factory Gym Plzeň Plzeň Jiří Kováč
Fit Life Doubravka Plzeň Martin Matoušek
Avalon Fitness Plzeň Lukáš Vršecký
Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady Poděbrady Luboš Černý
TJ Slavoj Polná Polná Luboš Kousal
Pro Tan Margita Zámolová Popovičky Margita Zámolová
Pure Health & Fitness Praha Praha 1 Ivana Watson
Axagym Praha Praha 1 Jaroslava Pavlíková
Fitcentrum R5 Praha Praha 1 Eva Skřenková
Fit Tide Club Praha Praha 1 Irina Moiseeva
Fitness Slavia Praha Praha 10 Martin Vojáček
TJ Sokol Praha Vršovice Praha 10 Jan Pilous, Ing., Karel..
Mega Fitness Praha Praha 10 Pavel Provázek
Sportovní klub TER Praha Praha 10 Ondřej Lázna
Fitness Ronnie.cz Praha Praha 10 David Ouředníček
Fitness team Ronnie.cz Praha 10 Martin Jebas, Ing.
Fit Galery Praha Praha 10 Aleš Trojan
T&M Olympia Fitness Praha Praha 10 Tomáš Bureš
Survival Team Praha 10 Otakar Buzek, Ing., CSc.
Erasport Team Praha 10 Martin Jebas, Ing.
MTV Fitness Praha Praha 10 Martin Moravec
Body Transformation Team Praha 10 Eva Olšanská
K & K Family Fitness Praha Praha 2 Václav Kváča
KSK Semi Praha Praha 2 Vladimír Semerád st.
Klub přátel hezkého těla Praha Praha 3 Dušan Chrenka
BBC Praha Praha 3 Tomáš Slavětínský
Body Fitness - Vít Chaloupka Praha 3 Vít Chaloupka
TJ Sokol Žižkov I. Praha 3 Bohuslav Pokorný
S. K. Maximus Praha Praha 3 Petr Skála
HIT Fitness Flora Praha 3 Dušan Chrenka
Alexia Team Praha Praha 3 Alexandra Novotná
Bikini Angels Praha Praha 3 Tímea Trajteľová
R. M. S. Sport Praha Praha 4 Radek Čejka
Fitness R. A. P. Factory Praha Praha 4 Aleš Khol
Fit klub Ludvík Praha 4 Ludvík Pokorný
Fitness Lhotka Praha 4 Zdeněk Opočenský
Fitness Style Club Praha 4 Martin Kuta, Ing.
Fitness Star Praha 4 Václav Průša
Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) Praha 4 Martin Svoboda
Fitness Victory Praha 4 Miroslav Fukes, Jiří Vi..
Šubrt Team Praha 4 Bc. Jakub Šubrt
SK Fiala´s Gym Praha 4 Andreas Fiala
Fit studio Modrá Sekce Lužiny Praha 5 Miloslav Dvořák
Fitness Atlas Zbraslav Praha 5 Bohumil Mátl
Fitness Station Praha 5 Ondřej Lerch
Patenidis Fitness Praha 5 Georgis Patenidis, Dr.
Fit klub Anděl Praha 5 Miloš Kotrba
PZ Gym Praha Praha 5 Petr Záruba
Family Fitness Olgy Šípkové Praha 5 Ivan Šípka
Klub kulturistiky Studio Grafixon Praha 5 Michal Rosenbaum
L+L Suchý Vršek Praha 5 Markéta Drdová
Fitness Deukalion Praha Praha 5 Ing. Helena Vivienne Sl..
Factory Pro Praha Praha 5 Lada Viesnerová
Leon Team Praha Praha 5 Lukáš Adámek
Pětka Team Praha Praha 5 Lukáš Tomeček
Petr Stach - PSA Club Praha 6 Petr Stach
Gym Cornicula Praha Praha 6 Zdeněk Vrána
Neofitness Praha Praha 7 Klára Matějová
Cardiofitness II. Praha 8 Karel Tuháček, Prof.
Cardiofitness Praha 8 Karel Tuháček, Prof.
Nemesis Praha 8 Alena Martínková
Mega - Pro Praha 8 Libor Minařík, Ing.
Armal Gym Praha Praha 8 Vyacheslav Arkhiereev
Fitcentrum Mládek Praha 9 Bohuslav Mládek
Fitness Vysočanská Praha 9 František Brejcha
Delta Fitness Praha Praha 9 Miroslav Tichý, Jarosla..
Janata Fit Praha Praha 9 Václav Janata
Hammer Strength Fitness Praha 9 Roman Valenta, Mgr.
LaKu Bodybuilder Team Praha 9 Ladislav Kurčík
Eagle Fitness Praha 9 Illia Yefimchyk
Target Team Praha 9 Vjačeslav Vinogradov
Pulse Fitness Club Praha Praha 9 Petr Mihle
FirstStep Fitness Praha Praha 9 Aleš Dušek
Fitness AVE Přerov Přerov Jindřich Šejba ml.
SK Přerov Přerov Milan Ruml
FC Peluha Přerov Přerov Marek Zatloukal
Sport Club Vrábel Přerov Přerov Jakub Vrábel
SK kulturistiky Přerov - Předmostí Přerov František Šejba
Sportstudio Takis Příbram Příbram Panajotis Bachcevanidis
Caesar Team Příbram Příbram Dana Kreuzová
Remi Sport Prostějov Prostějov Libuše Řezníčková
Fitness Studio Tommy Prostějov Prostějov Tomáš Pour
Prosport TJ TZ Rakovník Rakovník Zdeněk Čech, Mgr.
Giga Gym Fitness & Spinning Club Rakovník Zdeněk Čech, Mgr.
Fun Bodybuilding Rakovník Rakovník David Sochor
Favoritfitnessclub Rokycany Rokycany Radek Florian
Oddíl kult. TJ Sokol Rosice Rosice Ing. Mgr. Zdeněk Pavlík
M-klub Roudnice n. Lab. Roudnice nad La.. Zdeněk Maštalíř
Let´s Go Hoštka Roudnice nad La.. Pavlína Kollárová
Champions Academy Lucie Vajsové Roudnice nad La.. Lucie Vajsová
O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radh. Rožnov pod Radh.. Ladislav Polášek
Lift & Fit Rožnov pod Radh. Rožnov pod Radh.. Radek Křenek
Fit klub Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kně.. Otakar Martinec
AK-FITGYM Rychnov nad Kně.. Adam Čižinský
ČaČ Company Rychvald Rychvald Ladislav Čurkot
TJ Jiskra Rýmařov Rýmařov Josef Talián
PeVan Clean Team Sedlčany Sedlčany Petr Vaniš
TJ Seletice Seletice Karel Švásta
Fit studio M Semily Semily Jaroslav Hlava, Ota Mac..
SC Kaze Slavonice Miroslav Schwarz
RestartSoběslav Soběslav Marcel Tlášek
Fitness Ural Sokolov Sokolov Romana Štěpánková
Fitness Club Staňkov Staňkov Josef Šitera
Fit - K.O. Staré Město Staré Město Mgr. Michal Brázdil
Fitness Centrum Kolda Strakonice Strakonice Petr Kollmos, Mgr.
Profi Gym Středokluky Středokluky Martin Rezek
Fit klub Koči Stříbro Stříbro Ludevít Koči
Sportovní klub Makle Studénka Martin Klečka
Fitness Weno - Kravaře Suché Lazce Jiří Prudil
SK Fitness Bohemia Světlá nad Sáza.. Milan Dušek
Fit Joh Svitavy Svitavy Josef Hýbl
Daniela Fitness Svitavy Svitavy Daniela Stackeová
Turek Team Šenov u Nového .. Jan Turek
MJ club 7 Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn Marcela Janouchová
Arny Gym Club Profesional Štěpánov Patrik Šerý
Kulturistika TJ Šternberk Šternberk Jiří Stavarič
Spyn-a-Gym Štětí Štětí Zbyněk Tichý
Fitness Myší díra Šumperk Šumperk Michálková Alena
Dům dětí a mládeže U radnice Šumperk Šumperk Zdeněk Formánek, Dr.
Fitnesscentrum Lada Šumperk Šumperk Lada Vojáčková
TJ Sokol Šumperk Šumperk František Porteš
Sportovní klub Dama Sport Šumperk Šumperk Jana Daňková
Fitness Korzo Šumperk Šumperk Radim Niederle
Fitness Slunce Tábor Tábor Miroslav Pražma
SK Diamond Tábor Tábor Lukáš Kratochvíl
Mafia Fitness Tábor Havrlant Zdeněk
TJ Slavoj Tachov Tachov Milan Pirožinský, JUDr.
Extrifit Gym Tanvald Tanvald Karel Václavík
Pro Life Fitness Telč Telč Jan Nováček
Fitness Fontána Club Teplice Teplice Jaroslav Třešňák
Posilovna Sportovní hala Teplice Teplice Mgr. Pavel Novák
TJ Sokol Těškovice Těškovice Tomáš Hořínek, Ing.
Fitcentrum Olympia Tišnov Tišnov Gabriel Greguš, Ing.
Prom-In Team Toužim Pavel Samek
TJ Spartak Třebíč Třebíč Jaroslav Kulovaný, Ing.
Kulturistika TJ Třebíč Třebíč Ladislav Švaříček
Fitness Novák Třebíč Třebíč Petr Novák
BOPO Factory Gym Třebíč MDDr. Jan Blažek
SK Powerbulls Třeboň Třeboň Pavel Šniager
Meteor Fitness Třemošná Třemošná
F.AN Fitness Třešť Třešť Tomáš Fiala
Fitnessclub Milan Kopřiva Trhové Sviny Milan Kopřiva
SK Tři studně Tři studně František Brabec
Queen Club Třinec Třinec Karel Nierostek
TJ TŽ Třinec Třinec Milan Rusz
Trofit Troubsko Troubsko Miloslav Vališ, Ing.
UNO Sportovně relaxační studio Trutnov Trutnov Petr Hartman, Jana Hruš..
SK Horská Trutnov Trutnov Martina Davídková
TJ Lokomotiva Trutnov Trutnov Margaret Gärtnerová
Oddíl sil. trojb. a kulturistiky - TJ Turnov Turnov Jiří Richtr, Ing.
SKK Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou Jiří Babka
TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště Rostislav Bartas
TJ Spartak Uherský Brod Uherský Brod Stanislav Sedláček
BeFree Fitness Uherský Brod Uherský Brod Adam Bartoš
Klub rekreačního sportu Uničov Uničov Miroslav Pleva, Jarmila..
O. K. Universal Gym Ústí n. Lab. Ústí nad Labem Radek Čejka
Gladiators Ústí n. Lab. Ústí nad Labem František Bartoš
Fit centrum SKP Ústí n. Lab. Ústí nad Labem Tomáš Pavlovský
Oddíl kulturistiky USK Slávie Ústí nad Labem Mgr. Jan Hnízdil, Ph.D
Gladiator Arena Ústí n. Lab. Ústí nad Labem Ing. Aleš Klapka
SK Factory Team Ústí n. Lab. Ústí nad Labem Jan Materna
T-CLUB Ústí nad Labem Leoš Horák
Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Iveta Záleská
Fitness Mamut Úvaly Úvaly Vladimír Křelina
TJ Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Miroslav Kalich
TJ Slovan Varnsdorf Varnsdorf Jiří Žďárský
OST Varnsdorf Varnsdorf
TJ Sokol Vejprnice Vejprnice František Horník
TJ Sokol Velká Bíteš Velká Bíteš Luděk Tuček
TJ Spartak Velké Meziříčí Velké Meziříčí Bohumil Švihálek
SK Fitness Velké Meziříčí Velké Meziříčí Petr Buďa
Fitness Velké Opatovice Velké Opatovice Miroslav Komárek
Fitpelc Veselí nad Moravou Veselí nad Mora.. Jiří Pelc
Posilovna Rambárna Vlašim Vlašim Alice Moravcová
World Fitness Vlašim Vlašim Luboš Chmelenský
FC Stami Gym Volary Volary
Fitcentrum L-S Club Vrchlabí Vrchlabí Luděk Stránský, Ing.
TJ Zbrojovka Vsetín Vsetín Stanislav Hlouch
TJ Mez Vsetín Vsetín Antonín Matějovský
Fitness Studio Beseda Vsetín Vsetín Ivana Kovářová
Toro Gym Vysoké Mýto Vysoké Mýto Marek Mandík
OS Wellness 2000 Vyškov Vyškov Zdenka Gottvaldová, Mgr.
SF7 Team Vyškov Filip Šteflovič
Sportovní klub Zbýšov Zbýšov Irena Pokorná
FC Zlaté Hory Zlaté Hory Radim Paták
Sport studio Lázně Zlín Zlín Zdeněk Zelinka
AV Sport Zlín Zlín Aleš Vavřík
Fitness Cat Zlín Zlín Petra Hetmerová
TJ Olympia Zlín Zlín Stanislav Krček
Dave Fit Club Zlín Zlín David Tauš
Infitness Zlín Zlín Petr Schmeister
Fitness Hala Zlín Zlín Radek Plhák
BBK Fitness Sokol Znojmo Znojmo Čeněk Budín
Fitness Daun Znojmo Znojmo Petra Pospíchalová
Gladork Gym Znojmo Rudolf Kříž
Fitko Znojmo Znojmo Libor Melichárek
Best Fitness Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou Vladimír Pajič
Pajič Trainings Žďár nad Sázavou Vladimír Pajič
Fitness Classic Železný Brod Železný Brod Zbyněk Šourek

domafitusndishemaxbarasbeauty_banneronefit