Wisiorková Veronika

O mně:
Jsem šestadvacetiletá, stále ještě studující, Veronika Wisiorková z Havířova. V současné době se snažím dokončit navazující magisterské studium, obor středoevropská studia, Slezské univerzity v Opavě. Pracuji jako asistentka marketingu v jedné firmě. Ke konci loňského roku jsem si udělala kurz fitness instruktora (především pro sebe, ale v současné době ho taky využívám pro pár svých klientů)
Aktivní jsem, dá se říct od svých náctiletých let, kdy jsem závodně tancovala v taneční skupině. Do fitka mě přivedla nespokojenost s vlastní postavou..postupem času mi činky plně zastínily mou náklonnost k tancování a staly se mi novou vášní. Fitness se stal mým životním stylem a směrem, ve kterém se ráda dále vzdělávám. Změny, které jsem pozorovala na své postavě při pevném režimu jak ve fitku, tak v kuchyni, mě nadchly natolik, že jsem se rozhodla maximálně přiblížit do té doby jen vzdáleným vzorům z fotek a vyzkoušet si závodit v bikini fitness. 
V dubnu 2014 jsem se poprvé setkala se svým stávajícím, skvělým trenérem Honzou Cahou, který mi pomohl a stále pomáhá své sny a cíle plnit. Stala jsem se součástí Aktin teamu, který mi velkou mírou pomáhá se suplementy. Na podzim 2014 jsem si vyzkoušela tři starty na kondičních soutěžích a ty mě jen utvrdily v tom, že to je místo, kam patřím a kde se cítím skvěle. 
Momentálně jsem v přípravě na další soutěžní sezónu, na kterou se moc těším. Mé tipy, rady, recepty a každodenní radosti můžete sledovat na 
instagram: verunkaw

Úspěchy

Úspěchy 2014: 
3. místo Grand Prix Ostrava 
6. místo Grand Prix Ronnie.cz Březnice
6. místo Smartlabscup Brno
domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit