Walicová Katrin

Katrin Walicová Ročník: 1999 Výška: 167 cm Váha: 54 kg – onseason, 60 kg – offseason

Jako malá jsem se sportu moc nevěnovala, zajímala mě spíše hudba. Hrála jsem na klavír, na kytaru a zpívala, tomu se věnuji dodnes, když mám na to čas. Potom jsem začala tancovat a zkusila poprvé fitko. Bylo mi asi 14 let. Začala jsem tam chodit z důvodu ne příliš dobrého životního stylu a zlepšit postavu.

Ze začátku jsem využívala jen kardio zonu a později jsem začala i posilovat. I když jsem cvičit vůbec neuměla, vždy jsem se do toho snažila dávat 100% a cvičila jsem s neuvěřitelným nadšením. Pořád jsem se ostatních na něco vyptávala, četla si a zjišťovala. Bylo to až komické. Nikdy mě nic tak moc nenadchlo jako právě fitness. Později se mě spousta lidí ptala, jestli bych nechtěla zkusit závody. Byl to můj veliký sen dostat se jednou na závodní prkna, takže jsem moc dlouho neváhala. Se svou první formou jsem nebyla moc spokojená, takže jsem to zkusila znovu na podzim.

Je neuvěřitelné jak se dokáže tělo každým dnem zlepšovat, a proto budu v závodění určitě pokračovat. Už se nemůžu dočkat na svou další sezonu! Mým největším koníčkem je fitness. Většinu volného času přemýšlím nad tréninkem a nad stravou, takže se tomu dá asi taky říkat koníček. Ráda chodím na hory, jezdím na kole, běhám a moc ráda vařím. Jak už jsem zmiňovala tak občas hraju na klavír nebo na kytaru a pořád si zpívám, dokonce i při tréninku:-D

O závodnici:

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit