Vozihnojová Simona

Jmenuji se Simona Vozihnojová

Ročník: 1985

Váha soutěžní: 57 kg

Váha offseason: 65 Kg

Výška: 171 cm

Trenér: Dominik Trkan

Koníčky: vše se převážné točí kolem fitness, sportu a zdravého životního stylu. Ráda zdravě vařím a peču.

Mimo své práce jsem i osobní trenérkou, mám i svou fanpage, kde přidávám příspěvky ohledně cvičení a zdravého stravování a snažím se pomáhat a motivovat lidi.

Odkaz na FB: https://www.facebook.com/simonavozihnojovafitness/

Odkaz na instagram: simona_vozihnojova_fitness

Sportu jsem se věnovala už od mala, kdy jsem začínala s gymnastikou, na základní škole závodně běhala a závodně tančila ve sboru Stonožka. Fitko jsem navštěvovala už dlouho, ale to jen pro zábavu a jen občas, aby se neřeklo, cvičila jsem si jen tak pro sebe a neřešila ani stravu nic.

K fitness jsem se dostala tak nějak v době, kdy jsem procházela ne zrovna lehkých obdobím, najednou jsem byla děvče bez chuti do života, bez energie, bez cíle a bez smyslu života. Začala jsem cvičit víc a víc a najednou jsem zjistila, že fitko je místo, kde se cítím dobře, kde úplně vypnu a vybiju se ze všeho, najednou jsem cítila, že je to věc, která mi pomáhá nejen po fyzické stránce, ale i po psychické stránce, začalo mě to bavit a naplňovat a hlavně jsem se začala cítit v pohodě a plná energie jít dál a něco změnit.

Začalo mě to tak bavit, že jsem večery trávila koukáním na různá videa a příspěvky, začala jsem se zajímat o lidi, kteří už něco ve fitness dokázali a co nejvíc, začala jsem se zajímat o soutěže zaměřené na fitness. Najednou jsem přehodnotila svůj život, změnila hodně věcí, přehodnotila svoje priority a vše začala směřovat tímto směrem.

Prvním čím jsem začala, bylo absolvování trenérského kurzu v akademii Ronnie, kde jsem potkala spoustu nových a skvělých kamarádů. V prosinci složila zkoušku a od ledna 2016 začala s trénováním. Najednou jsem byla děvče co má cíl a mým hlavním cílem byla soutěž v Bikini Fitness. Začala jsem jezdit po soutěžích, které se staly mou velkou motivací a věděla jsem, že tohle je přesně to co chci a za čím si musím jít. Jeden kamarád mě seznámil s mým současným trenérem Dominikem Trkanem , se kterým jsem se sešla a slovo, dalo slovo a mi začali přípravu. Na podzim 2016 jsem se účastnila prvních kondičních závodu, kde jsem dosáhla svého cíle.

Nelituji ničeho, co jsem podstoupila, najednou si člověk uvědomí, že všechna ta dřina a to vše kolem stálo za to, protože jen těžko se dá popsat ten úžasný pocit, který člověk zažívá jako vítěz a ten neuvěřitelný pocit štěstí. Z podzimních závodu jsem si odvezla obrovskou motivaci, strašně moc zkušeností, poznala spoustu prima lidí a co nejvíc, splnila jsem si svůj sen. Tyto úspěchy mě hodně motivovaly a nyní začínám přípravu na jarní sezónu, kde bych ráda vylepšila svou formu na co nejlepší úroveň.

Úspěchy

1. místo Grand Prix Krnov 2016

4. místo Grand Prix Ostrava 2016

6. místo Grand Prix Ronnie 2016

O závodnici:

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit