Veselá Marcela

Věk: 3.2.1991

Výška: 157cm

Váha: mimosoutěžní - cca 55kg, soutěžní - cca 47kg

Začátky: Nikdy jsem nebyla sportovní typ. Zkoušela jsem všechny možné sporty od baletu, karate po aerobik, hip-hop ale u ničeho jsem příliš dlouho nevydržela, neměla jsem ten správný hnací motor a stále jsem se hledala a nenacházela to pravé.

Pak jsem poznala mého přítele, který cvičí a já jsem mohla přihlížet jeho přípravě na soutěž. Natolik mě uchvátila souhra jídla, tréninků, změny těla z objemové fáze na soutěžní a to vše završené prezentací na podiu, že jsem se rozhodla to zkusit také. Začátky nebyly jednoduché, většina strojů mi připadala jak z jiné planety, bojovala jsem s tím naučit se jíst pravidelně a kvalitně.

Přítel mi se vším hodně pomáhal a hlavně díky němu jsem zvládla vystoupit na jarních soutěžích v roce 2014 a tímto mu moc děkuji! O mě: Pocházím z Liberce. Pracuji jako ošetřovatelka zvířat v Libereckém útulku pro zvířata a i doma mám samozřejmě pár zvířátek  Křížence zápodasibiřské lajky Rickyho, korálovku kalifornskou albína Julinku a rybičky (ty jsou spíš přítele :-)).

V průběhu přípravy na soutěž mi hlavně pomáhá přítel a v současné chvíli trenér Pavel Bretšnajdr. Psychickou podporu mi dodává má maminka, která to semnou vše prožívá, kolegyně, které mě musí trpět v dietách a samozřejmě opět přítel, který to se mnou opravdu nemá jednoduché :-)

Úspěchy

Můj největší úspěch je ten, že jsem to dotáhla na svou první soutěž a snažím se dál. Jinak nejlepší umístění 6.místo na BFC Cup Česká Lípa 2014

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit