Varmužová Lucka

Je mi 18 let( 13.9.1998), jsem z Rokycan

měřím 163,4/164cm - vždy mě změří jinak:-D

váha:

na poslední soutěži byla okolo 46kg + aktuální v offseason 51kg

Dojíždím 2-3x týdně do Prahy, kde je naše domovské nejlepší fitko Xfitness, které našemu týmu dává maximální podporu, které si moc vážíme! Motivaci určitě čerpám hlavně sama ze sebe, ale tohle vše bych neuměla bez našeho trenéra Martina Dvorožňáka a celkově týmu, který máme - Pro Athlete team Dvoro. Je to super, když se těšíte na každý týden, kdy zase budete mít společný trénink se svým trenérem a holkama z týmu, protože si rozumíte, vládne mezi vámi příjemná atmosféra a ani se vám pak z fitka nechce odejít!

Přesně tohle jsem hledala. Má první sezóna byla v roce 2015 na podzim, zúčastnila jsem se 2 kondičních závodů. Má druhá sezóna byla letos na podzim(2016), už pod trenérem Martinem a umístění bylo: 6.místo EVLS Prague Showdown a 6.místo na pohárovce Fitbalance. Obě umístění v kategorii juniorek. Aktuálně jsem v nabírací fázi a chystám se na jaro.

Trénuji 5x týdně. Tréninky mám rozdělený: Ramena+ruce, Předky nohou, Záda+prsa a Hamstringy+zadek. Teď dokonce bez kardia, protože se snažíme o větší osvalení před další dietou.

Instagram: lulissammet

Facebook: Lucie Varmužová-bikini fitness

Úspěchy

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit