Valigurová Pavlína

19. 8. 1994
Výška: 168 cm
Závodní váha: 52 kg
Offseason: 57 kg
Momentálně žiji v Rožnově pod Radhoštěm


Jak jsem se dostala ke cvičení:
Poprvé do prostorů posilovny jsem se dostala asi v osmé třídě na základní škole, kdy jsme měli suplovaný tělocvik s vedoucím ze vzpěračského oddílu, a trápil nás všechny holky na benchpressu a ukazoval techniku vzpírání:-D

Od té doby jsem věděla, že existuje nějaká posilovna, ale nadále jsem ji již nevěnovala pozornost. Vše se změnilo až na střední škole, kdy jsem začala přibírat na váze a celkově můj životní styl se odrazil na mé postavě a poté i psychice. Pod dohledem osobní trenérky jsem začala cvičit a hubnout. Když se mi podařilo zhubnout, sama jsem se udržovala a chtěla víc. V posilovně jsem poznala mého přítele, který mi pomáhal s technikou, stravou a s tréninkem. Upřímně, když jsem pociťovala, že mám najednou svaly na těle, hrozně jsem se bránila nadále cvičit, ať nevypadám jako chlap. Myslím, že tímto si prošla snad každá žena. Naštěstí, jsem vše brzy pochopila a zjistila, že je krásné mít pevné a zdravé tělo. Že svaly nevybuduji ze dne na den, a už vůbec nebudu mít svaly jako muž.

Pak už to šlo, co se týče fitness, všechno ráz na ráz. Stěhování, práce na recepci ve fitness centru, kde jsem také ještě byla jako osobní trenérka i trenérka skupinových lekcí, a nakonec to dopadlo tak, že jsme si s přítelem splnili sen a otevřeli vlastní sport centrum LIFT & FIT, kde působím nadále jako osobní trenérka a starám se o provoz fitka.

Životní moto:
Nemám žádné životní motto, ale držím se stále jednoho a toho samého. Dělat věci naplno,
a protože chceme, být pozitivní a věřit.

Kde trénuji, kdo mě připravuje na závody:
Momentálně se připravuji pod vedením Adama Švehly ve sport centru LIFT & FIT V Rožnově pod Radhoštěm


Koníčky a záliby:
Moje koníčky jsou především posilování, to je jasné, ale mám ráda jakýkoliv druh sportu. Ráda trávím čas s mým přítelem a naší rodinou, přáteli.


Plány a cíle do budoucna:
Zkusím zlepšit formu a prezentaci na podzimní sezónu. Ale nechávám tomu všemu volný průběh. Co bude, tak bude.


Dosavadní úspěchy:
Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2017 - 5. Místo
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2017 - 1. Místo

Jak si se ke kategorii bikini fitness dostala?
O kategorii bikini fitness mi pár let zpátky říkala moje trenérka a od té doby jsem to měla v hlavě. Ale vždy jsem jen obdivovala a tiše záviděla všem závodnicím, které se postavily na pódium. Jednoho dne přišel zlom, kdy jsem si řekla, že se chci zkusit připravit na závody a dokázat si, že vydržím v dietě a chci vidět, co pod tím tukem za ty roky vlastně je

O závodnici:

domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit