Vajsová Lucie

Ročník: 1986

Bydliště: Kostomlaty pod Řípem

Soutěžní váha: 54kg

Výška 164,5cm

Povolání: osobní trenér fitness a kulturistiky

fb: https://cs-cz.facebook.com/Lucie-Vajsov%C3%A1-IFBB-fitness-1619049438419930/

instagram: @lucinka_bikini_fitness

Jmenuji se Lucie Vajsová a věnuji se fitness tělem i duší.

Už od dětství jsem milovala pohyb, ale žádný sport mě nenadchl natolik abych se mu věnovala naplno.

   K fitness mě přivedl až přítel, který posiloval už delší dobu a po jeho účasti v soutěži „Do formy“ s Muscle and Fitness, kde se probojoval do finále mě motivoval k touze vypadat lépe. Zavítala jsem tedy do fitcentra, kde jsem se zpočátku věnovala převážně aerobním aktivitám a postupně začala přidávat i silové tréninky pod přítelovým vedením. Do silových tréninků jsem se zamilovala natolik, že už mě to nepustilo. S těmito aktivitami jde ruku v ruce i zdravý životní styl, který mi změnil život.

    Moje znalosti a zkušenosti již dosáhli takové úrovně, že jsem měla možnost pomoci spoustě lidem dosáhnout úspěšně jejich cíle v touze cítit se a vypadat lépe. Nyní připravuji budoucí závodnici Bodyfitness na její první pódiové vystoupení, které zajišťuji kompletní poradenství v její předsoutěžní přípravě.

    Mé první soutěže v bikinách se odehráli v podzimní sezóně 2015. Po jejich absolvování jsem zhodnotila své nedostatky a zaměřila jsem se na ně v další přípravě na jarní sezónu. Tu považuji za velmi úspěšnou a jejím vrcholem bylo první místo na poháru BFC Extrifit Cup, ze kterého jsem si kromě zlata odvezla i absolutní vítězství. Musím podotknout, že do této chvíle jsem se připravovala naprosto sama bez dopomoci trenéra.

    Úspěch sezóny předešlé mě motivoval natolik, že jsem si dala za cíl dosáhnout úrovně závodnic světového pódia a následně jim plnohodnotně konkurovat na prestižních šampionátech. Na tomto cíli stále pracuji a proto jsem navázala spolupráci s výbornou trenérkou, která už připravila spoustu skvělých závodnic.

    Kromě soutěžních úspěchů mam ambice stát se vyhledávaným trenérem začínajících i pokročilých závodníků a zároveň i pomáhat široké veřejnosti na jejich cestě k vysněné postavě.

Sledujte mě v mé přípravě na další závody této i dalších sezón a držte mi pěsti :D

Úspěchy

BFC EXTRIFIT Cup 2016 1.místo + absolutní vítězství


BFC Adel Cup 2016 1. místo + absolutní vítězství


Partners Cup Čelákovice 2016 1. místo


Beautiful and Strong 2016 1. místo


FitBalance 2016 2. místo


a další medailové pozice...

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit