Trčková Lenka

Datum narození: 16.11.1990

Výška: 174 cm

Váha: soutěžní 62kg, mimosoutěžní 65-67 kg

Trenér: Vjačeslav Vinogradov

Povolání: osobní trenérka, nutriční terapeutka, školitelka výživy, lektorka skupinových lekcí

Působiště: Pardubice, Praha

Fanpage: fb: Lenka Trčková - Bikini fitness

Něco málo o mě:
   Již od útlého věku byl sport součástí mého života. Po ukončení střední školy jsem studovala obor Diplomovaný nutriční terapeut v Brně. Odchod za studiem do Brna pro mě znamenal přerušení mých sportovních aktivit, především tance, kterému jsem se věnovala 11 let .      
    Nechtěla jsem však se sportem skoncovat, a tak jsem poprvé zavítala do posilovny, které jsem naprosto propadla :) V roce 2014 jsem úspěšně dokončila školu a začala se fitness věnovat naplno. Rok 2015 se nesl ve znamení změn, nejenom, že jsem začala pracovat jako osobní trenérka, ale začala jsem spolupráci s mým trenérem Slávkem Vinogradovem,který mě připravoval na mé první podzimní závody a naše spolupráce pokračuje i nadále. Slávek mi nesedl pouze jako trenér, ale také jako člověk a troufám si jej nazvat přítelem.
 
   Pokud zrovna netrávím čas ve fitku s klienty nebo necvičím, veškerý volný čas věnuji mému partnerovi, který mi je oporou a zároveň mým největším fanouškem. Rádi si zajdeme do kina, na dobré jídlo, na procházku s naším čivavákem nebo jednoduše trávíme čas s rodinou a přáteli. Fitness jako životní styl mě neskutečně naplňuje a jsem moc ráda, že můžu dělat to, co mě baví a být za to i oceňována. Těším se z každého úspěchu...nepolevujeme, makáme, aby to příště bylo zase top :) 
 

Úspěchy

1.misto MČR 2016  
2.misto Mistrovství Čech 2016
Beautiful and strong 2015 - 1. místo
Golem gifted nutrition classic 2015 - 1. místo a absolutní vátězství
GP Ronnie.cz - 1. místo
domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit