Taxová Monika

Datum narození: 22.11.1987
Výška: 164 cm
Závodní váha je 50kg
Mimozávodní: 57kg :-)
Můj coach: Lída Čížová
Kontakt: monika.taxova@gmail.com

  Sportu jako takovému se věnuji celý život.Jako malá jsem chodila na gymnastiku.Dále mě bavilo běhání a lehká atletika. Co mi ovšem nikdy nešlo byl aerobic a různé tance. To jsem trošku kopejtko :-) Jsem typ holky, co vyhledává spíše tvrdší sport zkrátka, kde se člověk tolik nevlní a naopak nejde pro bolest daleko :-)
  

   Dnem, kdy jsem si byla zacvičit u kamarádky v jejím studiu a ona mi
navrhla, zda nemám zájem mít individuální treninky a jít cestou trenéra se najednou vše změnilo. Byla to pro mě velká výzva.

   Začala jsem se vzdělávat a poznávat lidské tělo. Udělala si nespočet kurzů, velké množství hodin travila na UK FTVS, kde jsem si udělala trenérskou licenci B a chystám se na studium kulturistiky,  přečetla velké množství knih, setkala se s významnými lidmi, kteří mě v tomto poznání moc pomohli a pomahají ale hlavně se učím novým zkušenostem.
   Má práce se stala mým koníčkem, mou láskou.... :-)

      Je tomu už asi přes rok, kdy kamarád, který už soutežil mi řekl pojd to taky zkusit! Nechtěla jsem ani slyšet. Jenže to bych nebyla já, abych nad tím nezačla přemýšlet a jednoho dne se rozhodla, že to prostě zkusím! Chtěla jsem vědět, jaký to je režim, co to udělá s tělem a celkově poznat tuhle cestu hlavně z důvodu, že už asi tři roky se živým jako trenér a nejvíce čerpám ze svých zkušeností. Jako jsem se po hlavě vrhla na přípravu na Redbull 400, vrhla jsem se i na cestu na bikini fitness. A nelituju!
>
   Neříkám, že vždy vše bylo jednoduché. Jsem milovník sladkého a v tomto případě to pro mě bylo hodně těžké! Přemlouvat sama sebe, abych tu čokoládu nespráskala :-D Ve všem mi pomohla Lída Čížová. Jsem jí neskutečně vděčná, že mě vzala pod svá křídla. Původně mě vedl někdo jiný a asi dva měsíce před souteží, jsem se dostala díky kamarádce, která se taky připravuje, k Lídě ve formě, která neodpovídala, že mám jít za pár týdnů na prkna. Zvládly jsme to!
   Ze všech závodů, které jsem šla jsem byla ve finále a na posledních dvou získala ocenění za naši práci.
  Budem makat dál..... protože k úspěchu Tě nedoveze výtáh, ale musíš jít po schodech.... :-)

Nejdete me na fcb i instagramu :)
Dekuju za vasi prizen :)  Vaše Monika

Úspěchy

Kubík Fitness Classic Ostrava 2015   -   4. místo
Smartlabs Cup Brno 2015   -  6. místo
Golem Gifted Nutrition Classic Kutná Hora 2015  -  2. místo
Grand Prix Ronnie.cz Březnice 2015 -  2. místo

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit