Szlamová Lucie

Lucie Szlamová

ročník : 1994

výška :159 cm

Váha : soutěžní : 46 kg offseason :51 kg

Jmenuji se Lucie Szlamová bydlím v malém městě jménem Lanškroun.

Ke cvičení mě dostala touha vypadat dobře a hlavně cítit se lépe . Jelikož mám kamarádku která se bikini fitness věnuje nemeškala jsem a v unoru 2015 jsem ji kontaktovala. Poprosila jsem ji o nějaké rady jak to ve fitku funguje atd .. ihned mi navrhla at jdu s ni na trénink

...Byla jsem nadšená !!! Od té doby jsem fitko navštěvovala pravidelně. Mého odhodlání si všiml trenér Ladislav Thun a nabídl mi závody v BF. Nechtěla jsem to. Dieta nic pro mě ale trenérovi to furt nedalo a lanařil mě až jsem řekla ano.

Začala to změna jídelníčku a tréninkové plány. Lidé v okolí si začali pomalu všímat že jsem začala měnit svoje tělo vyslechla jsem si spoustu kritiky ale i pochval. Na závody jsem se začínala čím dál tím víc těšit občas to bylo dost krušné... Mimochodem s kamarádkou co mě dovedla do fitka jsme se stali správná fitness dvojka !!

obě dvě jsme se začaly navzájem motivovat a podporovat . Mužu tedy říct že mi Fitness opravdu změnil velice život ! Jsem ted opravdu štastná že jsem se do toho dala.

Úspěchy

Ostrava kubik fitness classic 3. misto

Grand prix jalex krnov 2. misto

Smartlabs cup 5. misto

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit