Štouračová Pavlína

Ročník 1990

soutěžní váha 65kg

výška 178cm

   Pocházím z Dolních Bojanovic, malé vesnice u Hodonína. Kvůli práci jsem se přestěhovala do Brna, kde v současné době žiju.

   Jak jsem se ke cvičení dostala? Nikdy jsem nijak závratně netíhla ke sportu, byla jsem ale zvyklá na relativně štíhlou postavu a tak když se mi narodil syn a později dcera, necítila jsem se ve svém těle komfortně. Nejdřív jsem začala teorií, internet je plný "zaručených" rad jak zhubnout, takže jsem se učila stylem - pokus, omyl. Pak už to bylo jak na běžícím pase...Poledance, powerlifting, fitko, prostě sport na všechny způsoby. A jak se formovala postava, okolí mě nahlodalo s bikini fitness.

    Takže se na jaře roku 2015 zrodil nápad to zkusit. A tak jsem tady, máma od dvou dětí, živoucí důraz toho, že to jde. Samozřejmě na to nejsem sama, mám tolerantní okolí, které musí snášet mé nálady. A rodinu, která mě v mém snu podporuje. Nesmím taky zapomenout na trenérku Petru Urbánkovou, která mě provází celou přípravou.

Mé koníčky: vaření, jezení:-) cestování, fitness, poledance

Mou motivací je Michelle Lewin, Adéla Stolzerová a Olivka Pohanková

Na FB mě můžete najít na: https://m.facebook.com/Pavl%C3%ADna-%C5%A0toura%C4%8Dov%C3%A1-Bikini-Fitness-1663169887295950/

Úspěchy

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit