Štofková Michaela

Datum narození: 22.11.1973

Výška: 167cm

Váha: mimo sezonu 63kg, soutěžní 56kg

Trenérka:  Eva Sukupová

Bydliště:  Kdyně

Proč  a kdy jsem se rozhodla pro fitnes a pro bikini?

   Jednou mojí hnací motivací byl můj bývalý manžel (o tom napíši více dále) a další motivací byl další muž v mém životě, kterého jsem poznala po rozvodu s mým manželem, ale nebyla jsem pro něj dost dobrá, neboť jsem nebyla Bikini a měla jsem nízký původ. Nakonec  jsem Bikini a ke všemu jsem zjistila, že můj původ je daleko urozenější než ten jeho. Nicméně  to byla velice pohánějící motivace, kde jsem něco dokázala a hlavně jsem přišla na to, že nechci nikoho, kdo by mne nemiloval takovou jaká jsem hlavně ve svém srdci. Nechci nikoho, kdo by mne chtěl pro Bikini a tak se v současné době naplno věnuji mé nově rozjeté firmě:

 Eruvia:  www.eruvia.cz

www.facebook.com/Eruvia-314034362133093/?pnref=lhc

- výživovému poradenství, pořádám kurzy pro lepší informovanost o zdravé stravě, prodávám sportovní doplňky a čínské bylinné směsi. Jako první v republice jsem vyrobila proteinovou zdravou zmrzlinu a také jako první zmrzlinu ze Šmakouma. Obě byly moc vynikající.

Můj osobní profil:

   Přemýšlela jsem o tom zda je dobré o sobě něco psát a nebo ne. Myslím si však, že je vhodné, aby mne lidé znali jako Michaelu Štofkovou a ne jako Bikini.

Již od dětství jsem měla hodně oslabenou imunitu díky nevhodné stravě. I přesto jsem se začala pod dohledem trénera Atletického oddílu závodně běhat převážně dlouhé tratě.

Ve svých 24 letech jsem však vážně onemocněla údajně nevyléčitelnou nemocí. Hledala jsem různé způsoby jak se zachránit. Změnila jsem stravu, začala více relaxovat, meditovat, nechala jsem léky tzv. v nemocnici a hledala pomoc u léčitelů, homeopatů, až mne nakonec zachránil můj nynější učitel čínské medicíny v Praze pan MUDr. Josef Lucký. 

Tímto však můj boj o život neskončil. Dále jsem o něj musela bojovat ve společné domácnosti s mým bývalým manželem, který mne nejen psychicky, ale hlavně tělesně napadal. Modlila jsem se k Bohu, ve kterého díky nejen tomu, ale také díky mé nemoci, ještě více věřím, aby jsem se z domácího násilí dostala živá. Je pravda, že dlouhá léta jsem se na to připravovala a musela velice zvažovat každý krok, který udělám, aby mne to nestálo život. Po dvou finálových letech v rozvodovém řízení, kde jsem byla pod policejní  a soudní ochranou, jsem se své svobody dočkala, abych mohla začít žít beze strachu, konat věci, které jsou pro obyčejného člověka zcela všední a samozřejmé. Mohla jsem se v klidu najíst, umýt, vyspat aniž by mne někdo napadl, začít sportovat a hlavně začít si vážit sama sebe.

Takže hlavním důvodem proč jsem začala s fitnes bylo to, že jsem si chtěla dokázat, že jsem hezká žena, byť vím, že žádný člověk není ošklivý a bezcenný. To jací opravdu jsme a jakou máme hodnotu, je naše srdce, duše, víra a charakter. Krása je uvnitř a ne venku.

V současné době studuji na institutu čínskou medicínu, aby jsem i já mohla začít pomáhat zachraňovat životy. I přesto všechno, že toho mám na sobě naloženo požehnaně: firma, děti, sport a do toho mě čeká operace 9 milimetrů velikého hematomu na krční páteři způsobený napadením asi  před 6 lety mým bývalým manželem, pokusím se  i přes veliké bolesti do pravé ruky a hlavně závratě, připravit pod dohledem mojí vynikající osobní trenérky Evi Sukupové, které si moc vážím jako člověka s obrovským charakterem, na další soutěže v Bikini Fitness.

Vím, že mi už dávno není dvacet, ale nikdy není pozdě na to, aby člověk začal něco dělat a změnil svůj život.

Úspěchy

domafitusndishemaxbarasbeauty_banneronefit