Šmejdová Terezka

Váha: 41 kg (závodní), 47kg (mimo závody)

Datum narození: 7. 4. 1997

Výška: 155cm

Trenér: Mirka Mikanová

Oblíbené jídlo: sushi, burrito, mcflurry

Vzor: Valeria Ammirato

Facebook:  Terezka Šmejdová -Bikini fitness  

O SOBĚ

   Na základní škole jsem dělala moderní gymnastiku do 3. třídy. Byla jsem ale trochu kopyto, a taky lenoch na protahování, a tak jsem na závodech zabírala poslední příčky. Dlouhou dobu jsem žádný sport nedělala, a to né že bych nechtěla, ale vždy se našlo něco, proč to nešlo. Moc drahý… jseš moc malá… jseš holka atd. A tak jsem jenom jedla, a tloustla. Naštěstí jsem si toho všimla včas a udělala tu nejhorší věc – omezování jídla. Neříkám, že jsem nezhubla, ale byla jsem nezpevněná, bez svalů a ani nechci vědět, co to bylo pro organismus za šok.

   Pak přišla střední a já se zakoukala do cvičení. Nejdřív domácí ABS workout podle videí s mizernou stravou ovšem, takže výsledek nulový. Pěkně mě to naštvalo, a začalo pátrání po posilovně. Začala jsem dámským fitkem Fanatic studio, a za nějaký čas se přesunula s mojí kamarádkou do Fitinnu, kde jsem do teď a nemůžu si na nic stěžovat! Konzultace a cvičení s trenéry udělali své, a výsledky se dostavily 

SOUTĚŽENÍ

   Nejdříve jsem neměla vůbec v plánu soutěžit. Chtěla jsem pouze krásnou, lehce nasvalenou postavu.

   Ani nevím, jak mě to napadlo, ale chtěla jsem to prostě zkusit. Překvapit rodinu, přátele a hlavně sama sebe že na to mám! Šla jsem tedy za Miruškou (tehdy jsem jí znala pouze od pohledu), a zeptala se jí na společné tréninky s možností pozdější soutěže. Vzala to však jako hotovou věc, a tak jsme začali jet soutěžní stravu a tréninky. Neměli jsme moc času do podzimních kondičních závodů, a tak jsme se domluvili, že uvidíme, jak na konci bude vypadat forma a podle toho se rozhodne, jestli se přihlásit teď, nebo až příští rok. Za 5 měsíců jsme společně udělali ohromný kus práce, za který jsem jí nesmírně vděčná! Nebylo to lehké ani levné, a tak místo odpočinkových dní jsem sháněla brigády, abych měla alespoň na protein. Tím jsem naznačila, že to jídlo nebylo stoprocentní, suplementy skoro žádné, času málo, odpočinek nulový, podpora aby se neřeklo a stejně to šlo. Takže buď výmluvy, nebo výsledky!

Rozhodně se soutěžením nekončím, a můžete se těšit na dokonalejší JÁ příští rok.

S pozdravem Terezka

Úspěchy

3. místo Golem Gifted Nutrition Classic 2015

6. místo GP Ronnie.cz 2015

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit