Sívková Magda

Bikini Model Pro WFF
výška: 165 cm
ročník: 1985
váha závodní 57 kg
Off 61 kg
Trenér: momentálně bez trenéra
Fitko: Gym Sportcentrum Malenovice
Bydliště: Zlín

Koníčky: fitness:-)

Kynologie, adrenalin, moto, taekwon-do, cestování, jídlo

Cíle: účastnit se závodů v US. Pomáhat lidem k dosažení cílů ohledně cvičení a postavy

Kdo nebo co Tě ke cvičení přivedlo?
Do fitka jsem šla už poprvé v 15 letech. Už tehdy jsem zjistila, jaká je to droga a návykové. Posilovna mě však pohltila naplno před 3 lety, kdy jsem se snažila si zformovat postavu a zhubnout. Dokud jsem to však nebrala vážně, výsledky nebyly takové, jak jsem si je představovala. Zaplatila jsem si jídelníček a tréninkový plán od bikiny Veroniky Gulášové. Už za pouhých 6 týdnů forma krásně vylízala. Naučila jsem se správně jíst a být i kreativnější ve fitku. Jenže mé hranice se posouvaly a já chtěla stále víc. Začala jsem si pohrávat s myšlenkou na závody. Začala jsem jezdit na tréninky za Adélou Storzerovou. Od ní jsem zjistila, že jsem do té doby vlastně nohy necvičila:-D

Hranici mých možností mi posunula o 200% výš.

Úspěchy

Na jaře 2016 jsem odstartovala svou závodní kariéru v NABBA WFF.
Úspěchy:
World Champion Bikini Model IBFA 2016
European Champion Bikini Model + Pro WFF 2016
Slovakian Champion Bikini Model WFF 2016
2. pl. Grznar Cup Bikini Pro

Pořádný trénink mě vytáhl nejednou z psychických chmur. Dává mi pocit, že to co dělám, můžu ovlivnit a je to jen na mně.
Moje moto: když je ti fajn, zvedni železo, když jsi smutný zvedni železo, když tě něco ser... štve zvední ještě víc železa

Nemám jen posedlost fitkem, už mi bylo sděleno, že jsem i postižená:-D

ale i posedlost oblečením. To byl asi důvod začít prodávat fitness dámské oblěcení. Objevila jsem perfektní značku s neuvěřitelně příjemným materiálem SUPERHOT z Brazílie. Byla to láska na první pohled:-D ...i dotyk. Design absolutně vystihuje ženské fitness tělo. Takže proč vše neskloubit a byla na světe Bikina.cz

Které cviky/cvičení nemáš ráda a které naopak miluješ?
Vždy to, co jsem neměla ráda cvičit nebo mi nějak nešlo, jsem se vždy snažila zlepšit. To se týkalo ťreba tréninku ramen a teď je to má přednost. Jinak miluji bolest každé tělesné partie, možná teda až na břicho, protože se pak nemůžu ani smát.

Jak Tě, jako "fitnessku" vnímá okolí?
Po úspěchu už celkem pozitivně, ale ze začátku to byl boj s pochopením. Ale už si zvykli, že jsem samý extrém. Buď nemůžu jíst, anebo jím za tři:-D prý jsem v offseason bagřík.

Byla někdy doba, že jsi toho chtěla nechat?
Cvičení vůbec. Pokud nejsem nemocná, jsem ve fitku 5-6x týdně celoročně. Pokud se závodů týče tak ano, ale nenechala jsem své osobní problémy, aby zvítězily nad mým cílem.
Je něco, co Ti fitness dalo a naopak vzalo?
Fitness mi absolutně překopalo můj život a pohled na něj. Začala jsem si více vážit věcí, které jsou pro ostatní samozřejmostí. Ale nic není v živote samozřejmost a zadarmo už vůbec nic. Obětovat jsem toho musela víc, ale nelituji. Miluji disciplínu a nastavené cíle. Proto je tento způsob života pro mě top.

O závodnici:

domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit