Sereda Alena

Ročník: 1991

Výška: 163 cm

Váha: mimosezonní 57 kg, soutěžní 50 kg

Město: Brno

Začátky: Neřekla bych, že jsem byla někdy tlustá, spíš hubenější holka.  Nejdřív jsem cvičila doma, potom, kdy už mě dvoukilové lahve s vodou nestačily :D, jsem si rozhodla, že je na čase zkusit něco těžšího. To se stalo právě v povánočním období, kdy jsem měla nějakých těch pár kil navíc :D. Chytilo mě to strašně. Začala jsem se o to zajímat i z teoretické stránky, nastudovala jsem spoustu materiálů. Začala jsem na sobě vidět i výsledky, které se mi čím dál, tím víc líbily. A tak to pokračovalo dál, než jsem si rozhodla, že se zkusím postavit i na soutěžní podium. Po dlouhém váhání jsem oslovila svého současného trenéra Vladímira Pajiče, což bylo asi moje nejlepší rozhodnutí. Za 4 měsíce rýsovací diety jsme přetvarovali moji postavu a udělali jsme formu, kterou jsem nikdy v životě neměla. Ze svoje první soutěží jsem odnesla 8. místo. Rozhodně se nevzdávám a pokračuju dál. Budu na sobě pracovat celý následující rok, s tím abych se příští rok na podiu předvedla v úplně jiné kvalitě, na což se strašně těším.

O sobě: Jsem studentka fakulty chemické VUT v Brně. Původně jsem z Ruska, a bydlím v Česku přes 4 roky. Takový samostatní život v cizině mě naučil hodně věci. Umím si určit cíl a jít za svým.  Při studiu dělám různé brigády. V poslední dobu se zaměřuju hodně na osobní tréninky, sestavení jídelníčků a tréninkových plánů, což mi v podstatě umožnilo přípravu na soutěž. K tomu rada vařím a vymýšlím zdravé recepty.

Mám a i svoji stránku na Facebook, věnovanou fitness a zdravé výživě Protein&Fitness:

https://www.facebook.com/AlenaSeredaFitness

Kontakty na mě:

FB: https://www.facebook.com/alena.sereda.9

Email: alyona.sereda.91@gmail.com

Pokud byste měli zájem o OSOBNÍ TRÉNINKY nebo sestavení TRÉNINKOVÉHO PLANU nebo JIDELNIČKU, neváhejte se na mě obrátit, rada vám s tím pomůžu J

Úspěchy

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit