Šeráková Tereza

Rok narození: 02. 12. 1998
Výška: 163 cm
Váha soutěžní: 47/50kg (season/offseason)
Jsem z Prahy
Fitko ve kterém trénuji/soutěžím za něj: Eagle Fitness
Tréner: Petr Šídlo
Facebook: Tereza Šeráková – ifbb Bikini Fitness


Jak jsi se ke cvičení dostala?
Vždy jsem byla velice sportovně založená, věnovala jsem se tanci a gymnastice, po čase jsem se však začala zajímat více o svoje tělo a tak se zájmem k lepší životosprávě přišla i láska k fitness.
Trénink:
Trénuji se svým skvělým trenérem, 6x týdně. Tréninky jsou naprosto intenzivní, dynamické a super, vždy odcházím se skvělým pocitem únavy, jak má být.
Oblíbené/ neoblíbené cviky:
Mám ráda snad všechny! Ze slabin se snažím dělat přednosti a tak je to i s cvičením, co jsem dřív nemusela, dnes miluji. Není to tak ovšem u cvičení prsou. To je pro mě celkem nezajímavá partie.
Jídlo/ čím ráda zhřeším:
Strava jakou mám mě nehorázně baví, jsem poměrně sterotypní a puntičkář, mé krabičky musí být vždy tip top, ale sem tam ráda vykouzlím něco baječného a zdravého co nepatří uplně do toho mého sterotypu - jídlo musí být přeci sexy, abychom na něj měli chuť!

Ráda zhřeším? Když na to příjde zhřešit se dá čím koliv:-)

Ve volném čase:
Ráda cestuji, když to okolnosti umožňují, bohužel toho času příliš není. Jsem neustále ve škole, práci a především ve fitku. Takže ten ždibec času, co zbyde pak ráda trávím s přítelem .
Plány do budoucna?
Rok 2017 byl pro mě naprostým startem, konkurence byla krásná a početná.

Moje plány jsou teď nabrat spousty svalové hmoty, jak se patří:-D

Pomalu ale jistě začínám rozjíždět blog, kde se můžete těšit na nějaké fitness recepty, videjka tréninková/stravovací a taky se toho dozvíte spoustu o mě. Ráda bych Vás motivovala, inspirovala a zároveň vám ukázala svou cestu, protože jsme jen lidi a žádná cesta není bez trní.
Moje motivace?
Jsem já sama pro sebe, chci se zlepšovat a neustále rozvíjet, jak vědomostně tak fzicky. DŮLEŽITÉ JE SE NEVZDÁT A MÍT PEVNOU VŮLI!
Vzor:
Určitě Olivia Pohanková- optimistická osoba, krásná a odhodlaná.
A ze světa Courtney King a Anita Herbert

Charakterizuj se:
Jsem jednoznačně cílevědomá, do všeho se vrhám po hlavě a hned, jen tak se nevzdám, občas jdu, až přes mrtvoly:-D

O závodnici:

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit