Pokorná Jitka

Ročník 1978

Výška 155 cm

Váha mimo závodění 47 – 49 kg

Závodní váha 45 kg

Kontakt: +420 775 372 203

pokorna.jitka@seznam.cz

www.behappy-jitka.cz

   Začala jsem se připravovat na závody loni na podzim za oddíl Factory Fitness Bystrc (Brno) pod vedením osobní trenérky Kačenky Davidové, která mi dodávala neskutečnou energii. I v těch posledních dnech, kdy má člověk chuť to vzdát, mě podporovala, za což jsem jí neskutečně vděčná a doufám, že na jaro 2017 se připravíme obě ještě lépe :-)

Na podzim 2016 jsem si vyzkoušela dvě kondiční soutěže SMARTLABS CUP BRNO, kde jsem skončila na 6. místě a týden poté GRAND PRIX OSTRAVA, kde jsem získala 4.místo :-)

Od roku 2016 jsem sama fitness trenérkou, předtím jsem se roky živila jako lektorka sálových posilovacích a kondičních lekcí, lektoruji i zdravotní kurzy SMsystému, pilates a powerjogy :-)

K posilovně mě to moc netáhlo, ale vše se změnilo ve chvíli, kdy jsem vypomáhala na recepci…Zvědavost, divokost mé povahy střelce a možná trochu i toho mužského elementu ve mě, mě vehnaly do tohoto prostředí. Silové cvičení s kardiem, společně se stravou mě prostě „chytlo“ :-)

Chtěla jsem vědět, zda i někdo trochu starší může dosáhnout hezčí postavy. Překvapilo mě, jak tělo reaguje. Pomalu ale jistě jsem se cítila lépe, než dřív.

Baví mě práce s lidmi. Pomáhám jim, aby se cítili lépe jak na duši, tak fyzicky a je pro mě výhra spokojený klient, který mi plně důvěřuje a vkládá nejen do mě jako trenéra, ale i do sebe své sny a naděje :-)

Dělejte věci, které vás baví. Snažte se cvičit, relaxovat a jíst pestrou stravu. I tou dřinou, kterou posilovna je, se zocelíte!!!! Věřím a vím, že když člověk chce, dosáhne všeho!

Úspěchy

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit