Oberherr Christina

Věk: 28
Výška: 165cm
Váha: mimosoutěžní váha je kolem 56kg
 
Začátky:
Nikdy jsem moc nesportovala, vždy jsem byla zaměřená spíše na kreativní činnosti než sport. Postupem času jsem byla ale sama se sebou nespokojená, asi jako spousta slečen, tak jsem si řekla, že začnu se sebou něco dělat. Nikdy jsem nebyla nějak při těle, ale poměr tuky/svaly byl viditelný. Cvičila jsem si sama pro sebe, ale bohužel jsem nedodržovala stravu, nejedla jsem skoro žádné bílkoviny, které jsou potřeba. Je to skoro 1,5 roku, co jsem najela na zdravou stravu a dodržování poměru sacharidů/bílkovin. Cvičení a nový směr mě nadchl natolik, že jsem se od června roku 2014 dala do přípravy na soutěž bikini fitness. Prošla jsem podzimními kondičními závody, nedostala jsem se do finále, ale přesto jsem ráda za zkušenosti, které jsem nabrala. Kvůli zdravotním problémům jsem nemohla jít na další závody a na dva měsíce jsem byla nucena si naordinovat relax. Teď se opět plně věnuji fitness, je to pro mě vše, je to to, co mě naplňuje a bez čeho se už neobdejdu.
 
O sobě:
Moje celé jméno je Radka Christina Oberherr, pocházím se Svitav, studovala jsem v Ústí nad Orlicí Umělecko-průmyslovou školu se zaměřením na návrhářství oděvů a po škole jsem šla do Prahy pracovat do bankovního sektoru.
Mám rekvalifikační kurz na modeláž nehtů, získala jsem i ocenění v soutěžích na nail art. Kreslení a vše s ním spojené mě opravdu baví.
Teď se plně věnuji práci a fitness. Ráda vymýšlím experimenty v kuchyni, zejména v pečení.
Na první závody mě připravovala trenérka Karolína Smutná a nyní jsem v rukou Martina Dvorožňáka, který má super výsledky a jsem s ním spokojená.
 

Úspěchy

Závody:
účast na závodě Smartlabs Cup 23.11.2014 v Brně
 

domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit