Mlejnková Monika

Věk, výška:

7.listopadu 1987

Výška - 174 cm

Současný trenér: Vjačeslav Vinogradov

Kdo nebo co Tě ke cvičení přivedlo?

Ke cvičení mě přivedl bývalý přítel. Dříve jsem vůbec do posilovny nechodila a on jo, zkoušela jsem to s ním, jenže pak jsem začala mít problémy s jídlem – nejedla jsem a když, tak minimálně a on mi dal k Vánocům poukaz na jídelníček a 10 lekcí od Katky Kyptové.  Byla to ta nejlepší volba, protože to jak Vás to někdo naučí, tak už pak těžko předěláte a Katka je skvělá trenérka.

Kolik hodin a dní strávíš v posilovně?

I přesto, že pracuji jako asistentka, tak stíhám být v posilovně 7x týdně a vždy tak 2-3 hodinky někdy i déle. Záleží, zda ještě někoho trénuji. Mám to rozdělené, ráno před prací kardio a odpoledne trénink + kardio.  A po tréninku mívám občas klientky. To mě baví a klidně bych trénovala lidi pořád. Ono když vidíte, jak je to baví a mají z toho radost, tak z toho máte radost i vy J.

Které cviky/cvičení nemáš ráda a které naopak miluješ?

Ne, že bych je neměla ráda, jen některé nemusím, než se je pořádně naučím J Ale miluju cvičit nohy, i když u toho nadávám J a ramena. Prostě cvičení miluju.

Jak Tě, jako "fitnessku" vnímá okolí?

Tak to byste se měli zeptat jich, ale přijde mi, že spousta kluků, a nejen kluků, se bojí, že mám svaly a odsuzují to. Ale ti pro mě nejsou důležití. Jinak kamarádi, známí a hlavně rodina mě podporují a za to jim jsem vděčná!

Jak často hřešíš a čím?

Když jsem v přípravě tak nehřeším, jen na příkaz trenéra J. V OFF-season hřeším hlavně zdravým jídlem, protože vím, co nezdravé obsahuje a jak se vyrábí a spíš nárazově a nejčastěji arašídovým, mandlovým, kešu+vlašským+kávovým máslem a raw kuličkami. Po tom se můžu utlouct a je to moje závislost.

Byla někdy doba, že jsi toho chtěla nechat?

Nechat nikdy. Vždycky jsem věděla, že tohle jsem já a to mě baví. Samozřejmě jsou chvíle, kdy si člověk říká, proč to dělá a trápí se, třeba jako teď, kdy mi tělo po závodech stagnuje.  Ale pak se uklidním a jdu na trénink a vše dává smysl a vím, že to za to stojí.

Jak probíhá Tvá předsoutěžní superkompenzace?

Pod kontrolou trénera J

Co děláš ve volném čase?

Nakupuji, chodím na kafčo s přáteli, na večeře, ráda jezdím na wellness víkendy či jen prodloužené víkendy do Evropy. Věnuji se rodině.  Ráda koukám na filmy. A hlavně relaxuji.

Je něco, co Ti fitness dalo a naopak vzalo?

Rozhodně jsem díky cvičení trpělivější, sebevědomější, samostatnější, mám disciplínu, odhodlání a vím co chci a dalo mi spoustu přátel a možností. Nevzalo mi nic, kromě peněz a pár kil J

Co ještě, mimo cvičení a životosprávy, děláš pro svou krásu?

Snažím se hodně spát a relaxovat a být s pozitivníma lidma, jako je třeba moje mamina J.

Co se Ti na sobě líbí nejvíce?

To je těžký, neumím a nerada hodnotím sama sebe. Ale rozhodně neústupnost.

Uvažovala jsi někdy o další kategorii, jako je např. bodyfitness?

Vůbec, vždy chci být v kategorii bikini.

Kdo je Tvým vzorem?

Nemám konkrétní vzor, koukám po ostatních známých bikinách a inspiruji se, ale cvičím sama za sebe.

 

Úspěchy


V roce 2013 6. Místo na Mistrovství Čech

V roce 2016:

3. místo  Mistrovství Čech

2. místo  BFC Cup

2. místo Mania Gym Kladno

 

domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit