Mistriková Renata

Bikiny Fitness ve 40? Proč ne? Jen schutí do cvičení a nebát se plnit si své cíle!

Pamatujete si na Renatu Kajdžas z Evropy 2?:-)

O sobě:

Jmenuji se Renata Mistrik, známá zejména z období, kdy jsem působila na rádiu Evropa 2 jako rosnička Renata Kajdžas a také z TV pořad Tenkrát na východě a GO-GO šou.


V roce 2006, kdy jsem z rádia odešla jsem se začala věnovat Body fitness, zúčastnila se soutěže ATP GP Eskap 2006. Nyní se připravuji na soutěže v bikiny fitness. Sport je mým velkým životním hnacím strojem,můj koníček.

Má práce:

V době kdy jsem já sama hledala ty nejkrásnější závodní  plavky jsem zjistila že se tomuto oboru věnují jen dvě dámy ze Slovenska.. Byla jsem trochu zklamaná z toho že si plavky nemohu vyzkoušet,navrhnout a zkrátka bylo vše mnohem složitější,protože mailová komunikace není to pravé ořechové! Nabídka štrasů a různých doplňků nebyla valná a proto jsem si  plavky začala šít a navrhovat sama.Každé plavky jsou Originál a druhé stejné kolem sebe nepotkáte .)) Zdobím jen kameny SWAROVSKI vysoké kvality a lesku,protože sama vidím že výsledek je opravdu o 100% jiný než u plavek zdobených obyčejným levným kamenem.Plavky navrhuji a zdobím tak,aby se každá závodnice cítila jako skutečná princezna během jejího velkého dne. Práce s klienty mně naučila nejen to, jakým způsobem vybírat látku a doplňky, ale také, že spokojenost mých zákaznic určuje kvalitu mé práce. Díky za Vaší důvěru a věřím že i pro Vás tu čekají plavky vašich snů..

https://www.facebook.com/Renata-Mistriková-jalovcová

Úspěchy

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit