Martinková Monika

Narozena: 11. 1. 1993

výška: 157 cm

váha: 55kg, soutěžní kolem 49kg

Bydliště: Čechtice

Navštěvuji: WORLD fitness ve Vlašimi, trenér: Luboš Chmelenský

Fb: Monika Martinková

e-mail: monika.martinkova1@seznam.cz

Můj příběh:

   Jmenuji se Monika Martinková, narodila jsem se 11. 1. 1993. Bydlím v Čechticích, 15 km od Vlašimi, kde navštěvuji milovanou posilovnu WORLD fitness. V březnu jsem měla 64 kg, nyní kolem 55kg.

Nikdy jsem nebyla sportovní typ ani naše rodina není sportovně založená. Moje první návštěva fitness centra byla v srpnu roku 2014 pod dohledem trenéra Luboše Chmelenského. Oslovila jsem ho, protože jsem chtěla začít něco dělat, abych se cítila a vypadala lépe. První půl rok jsme s Lubošem začínali pomalu, posilováním středu těla, celkovým seznamováním se stroji a celkově s jiným životním stylem.  V listopadu 2014 jsem dokonce seděla jako divák v Tylově divadle v KH a fandila mé kamarádce bikině Terce Matějovské. Nenapadlo by mě, že za rok budu na druhé straně a stát na podiu.

   Od ledna tohoto roku jsem fitko navštěvovala intenzivně až každý den. V březnu jsem udělala první fotku postavy a s Lubošem jsme začali makat a dělat vše pro to, abych si mohla splnit svůj sen, zúčastnit se závodů bikini fitness. Pro mnohé to bylo celkem troufalé rozhodnutí. Nikdo mi nevěřil, při pohledu na mojí postavu, že bychom to mohli dokázat, že by se to mohlo povést. Jediný kdo mi věřil, byl Luboš. Jeho energie a víra ve mě mi dávala obrovskou sílu pokračovat přes všechno, vydržet a nevzdát se.

   Prvotním a největším cílem bylo zhubnout, ale věděla jsem, že bez tvrdého režimu to nikdy nedokážu, proto závody a  bikini. Jsem ráda, že jsem se pro tuhle cestu rozhodla. Nechtěla jsem do poslední chvíle vědět, co to všechno obnáší, jak probíhá poslední týden před závody, nebo den závodů. Šla jsem do toho na slepo a na 100%. Moje první listopadové kondiční závody byli pro mě obrovskou a tou nejlepší zkušeností v životě. Zažila jsem spoustu nových a krásných věcí. Mám spousty nezapomenutelných zážitků a fotek, které mi nikdo nevezme. Celá příprava mi dala úplně jiný pohled na svět za což jsem nesmírně vděčná. Člověk se naučí bojovat sám se sebou, se svými náladami a vůlí v období diety. Začne si vážit i každého zrnka rýže :D. Prostě jsem vděčná, za celou tuhle cestu, za lepší i horší chvíle, za všechnu dřinu i odříkání, protože to stálo za to.

   Nejvíc a z celého srdce děkuju mému skvělému trenérovi Lubošovi Chmelenskému, protože jen díky němu jsme to dokázali!!  Po celou dobu byl mou maximální psychickou podporou. Trenér srdcař!!, s obrovskými zkušenostmi, výbornou a tou nejlepší péčí po celou dobu!

   Pohltilo mě to natolik, že to určitě nebyly první a poslední závody. Ale pokračujeme s Lubošem v přípravě na jaro. Už teď se moc těším na další výsledky. Důležité je, že mě cvičení baví, naplňuje, dělá šťastnou a nedovedu si představit, přestat!

   Děkuji Lubošovi, že mě přivedl na tenhle životní styl! Že se z pohodlné holky stala aktivní sportovkyně!

   Zúčastnili jsme se prvních závodů 7.11. 2015 v Ostravě, kde jsme vybojovali krásné 5. místo, neskutečný den plný emocí, nezapomenutelné, krásné!! Druhé závody v Kutné Hoře, kde jsme se umístili na krásném 9. místě. S výsledky jsme maximálně spokojeni na naši první soutěžní sezónu!

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit