Maršálková Barča

Ročník 1991

Výška 158cm

Soutěžní váha 48,5 kg a off season 53kg

Město: jsem z Děčína

Jak jsem se ke cvičení dostala?
Sportuji od mala dělala jsem různé sporty jako je např. : atletika, různé druhy tance - Street dance, rokenrol... - tanci jsem se věnovala dlouhou dobu asi 12 let. Na střední škole jsem bohužel tančení zanechala i kvůli nemoci a řekla jsem si, že budu chodit do fitka.

Návštěvy fitness nebyly extra pravidelné, ale snažila jsem se alespoň 2x do týdne tam zajít. Ke konci střední jsem se dostala opět dostala k tanci, ale už jinou formou. Začala jsem dělat GoGo tanečnice v pražských klubech a diskotékách. Byl to super přivýdělek a já byla neustále v pohybu. K tomu jsem si oblíbila běhání a běhala jsem skoro každý den 3 Roky. Běhání mě opravdu pohltilo a neměla jsem problém běhat 10-15 km denně (čistilo mi to hlavu) ... až sem minulý rok poznala přítele, který se fitnessu opravdu dost věnoval. A tak jsem začala cvičit s ním.

Omezila jsem běh, protože to u mě bylo kontraproduktivní, neboť běháním jsem výrazně hubnula. Cvičím teda silové tréninky cca rok a po roce intenzivního cvičení jsem šla zkusit Mistrovství Čech v bikini fitness.

Moje motivace?
Mou motivaci jsem - se snažím byt já sama. Chci se zlepšovat a zdokonalovat v tom, co mám ráda a čemu se věnují. Pracuji jako fitness trenér, tak bych chtěla jít příkladem ostatním a být třeba i motivaci ostatním.
Mým trenérem je Martin Novotný z Mostu, který mě připravoval na první závody a myslím si, že je to skvělý člověk, který ví co dělá a proč to tak dělá.
Mezi mé hobby patří veškerý sport. Nejen tedy fitness, ale i běh, ferrata, inline, turistika...a miluji cestování. Chceme s přítelem hodně procestovat a máme v plánu Kanadu příští rok:-)

Úspěchy

Kategorie bikini do 164cm
Zbýšov 2. místo
Olomouc 2. místo
Rakovník 2. místo
BFC Cup Česká Lípa 3. místo

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit