Lišaníková Marie

ročník 1995

moje výška je 168cm

váha off cca 59-60kg a on 53 kg Bydlím ve Zlíně

Chodím cvičit pravidelně do Dave fit club Zlín , kde jsem také členkou. Můj trenér je můj přítel Martin Vojáček, který mě připravil na soutěž a všechno jsme spolu probírali a ladili.

Co mě charakterizuje? Tak asi to, že jsem soutěživý typ, ráda vyhrávám. A když řeknu že chci něco dokázat, něco si splnit tak si za tím jdu. Zatím mi všechno vyšlo. Jinak asi moc volného času nemám, dělám v kadeřnictví 12cti hodinové směny, ale když mám volné dny tak jsem ráda že si odpočinu doma a jen si uvařím jídlo, zajdu do fitka na trénink, něco upeču, ale jinak spíše ráda ležím.

Tak zatím mám plány a cíle takové, že bych se chtěla v kategorii bikiny fitness co nejlépe prosadit, a časem potom zkusit i někde v cizině soutěž v této kategorii. Ale zatím musím stát nohama pevně na zemi. Mám velké sny, to je pravda že bych chtěla být jednou hodně známá bikiny fitness jako je například můj vzor Timea, Olivia atd. Zatím co jsem dosáhla úspěchu na soutěžích tak byly mimo kategorii bikiny fitness.

Minulý rok v dubnu byla soutěž ve vytrvalostním trojboji v Hluku kde jsem se umístila na 1. místě a získala tak pohár. Potom byla soutěž taková jakoby domácí u nás v Dave fit club vytrvalostní dřepy a to jsem se umístila na 3. Místě.

A jinak tento rok 15.4.2017 jsem byla poprvé v životě na soutěži v bikiny fitness na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen, kde jsem obsadila 3.misto.potom mám ještě v plánu 22.4. tento rok se znovu zúčastnit soutěže ve vytrvalostním trojboji v Hluku, kde chci znovu obhájit první misto. A poté ještě 30.4. v kategorii bikiny fitness na RCO Fitness Cup v Olomouci.

Tak uvidíme jak se umístím. Jinak ke kategorii bikiny fitness jsem se dostala tak, že když jsem začala před 2,5 lety cvičit a sledovala holky co se těchto soutěží účastní jsem se rozhodla že to chci taky jednou zkusit, stála jsem si pořád za tím a teď jsem si to konečně splnila. Na pódiu jsem si to tak užila a namotivovalo mě to, že jsem se rozhodla že budu soutěžit co nejvic to půjde, a potom zkusím cizinu.

Úspěchy

2. Místo RCO Fitness Cup 2017

MS Moravy a Slezska mužů a žen ve Zbýšově 2017 - 3.místo (1.závod)

Soutěž ve vytrvalostním trojboji v Hluku 2016 - 1.místo

Dave fit club soutěž - vytrvalostní dřepy 2016 - 3.místo

O závodnici:

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit