Krejčová Daniela

DANIELA KREJČOVÁ

IG: surimi_fitness_inba

Federace: INBA – SANK - Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky

Klub: BRIELA

Výška: 162 cm

Váha soutěžní: cca 45 kg

Váha mimosoutěžní: cca 50 kg

Soutěžní kategorie: SPORT model

Pocházím z Prahy, dětství jsem strávila v Podkrkonoší – v Semilech a nyní žiji na Slovensku v okresu Malacky.

   Jako malé dítě jsem byla velmi aktivní, v předškolním věku jsem se intenzivně věnovala baletu, ale s nástupem na základní školu a posléze na gymnázium jsem si díky hodinám tělesné výchovy vypěstovala averzi vůči sportu. To se projevilo posléze v pubertě, kdy jsem si prošla různými fázemi drastických diet, které mi na dlouhou dobu poničily moje stravovací návyky a trávicí trakt. Cca před 10ti lety kolem mého 20. roku jsem se začala zajímat o to co jím a pomalu se začala i hýbat.

   Poprvé jsem do ruky vzala činku, když mě kamarádka donutila jít na lekci bodyformingu, kde jsem se setkala s naprosto skvělou a inspirativní lektorkou a tím to začalo :-)

Získala jsem úžasnou závislost pro sport – jakýkoliv pohyb. Tyto bodyforming lekce, které jsou ve znamení kondičního cvičení a posilování s vlastní vahou jsem navštěvovala velmi dlouho. Přibalovala jsem si další sporty, které mě nadchly, a to fitbox, thaibox, bootcamps, trx lekce a sem tam nějaké to fitko.

Intenzivně se fitness věnuji rok a půl. Po přestěhování se na Slovensko jsem svůj absťák po sportu zahnala právě ve fitku. Bylo to pro mě rychlé řešení toho, než se rozkoukám a zjistím co kde je za sportovní kluby.

Dost rychle se u mě dostavil ten dobrý aftertrain pocit. Výrazně rychle se mi změnila postava a to byl odrazový můstek pro to, že silové cviční je ono!

K soutěžení jsem se dostala jak se říká „Jak slepej k houslím“  Jednou jsem cestou do Prahy na spolujízdě potkala Mistra Světa v kulturistice a ten mi představil myšlenku Naturální kulturistiky a soutěžení jako něco, co prostě chci zkusit, když si cvičím pro sebe a pro radost. No a už jsem se vezla

Silově trénuji 5 x týdně v rozsahu 1 a půl hodiny (pokud mám parťáka, jsem schopna strávit mezi železem i 3 hodiny! A ano, mám sklony k tomu sem tam to přepísknout :-)  Posilku mám zařízenou už i doma). Dále běhám – často se do běhu nutím, ale jakmile už vyběhnu je to skvělý pocit, navštěvuji crossfit, pilates, yogu.

Nejraději cvičím nohy, u kterých na mě nezůstane ani nit suchá a poté záda, ty jsou pro mě velmi relaxační. Nerada cvičím ramena.

Mým cílem je udržovat se silově a kondičně v rovnováze. Zapracovat na lepší symetrii postavy a na větší a kvalitnější svalové hmotě.

Fitness je životní styl, který samozřejmě zasahuje do bežného života. Ale co je „běžný život“, když s tím jednou začnete? :-) Věnuji svému koníčku velké procento svého času, mé nejbližší okolí mě v tom podporuje, což vidím jako obrovskou výhodu a to mě motivuje k lepším výsledkům!

pozn.: děkuji patří Jitce, Barušce, Ivetce, Simče, Danovi, Aniččce, Míše, Olince, Frantovi a Paľkovi

Úspěchy

Účast a výsledky soutěží, všechny soutěže v kategorii SPORT model:

2016:

Prom-in & Fitness Institut Natural Cup Brno 8.10.2016
- kategorie Sport model - 2. místo, kategorie bikini fitness do 165 cm - 6. místo

Grand Prix Slovakia Nové Zámky 15.10.2016
- kategorie Sport model do 163 cm - 1. místo

Mistrovství Evropy INBA Šamorín - 22.10.2016
- kategorie Sport model do 165 cm - 4. místo

Media4rent Natural Cup Bratislava 2016 – 3. místo

Natural Ms. & Mr. Fitness 2016 mezinárodní soutěž Karlovy Vary 2016 – 3.místo

Majstrovstvá Slovenska v naturálnej kulturistike a fitness Kolárovo 2016 – 4. místo

Mezinárodní mistrovství České Republiky Choceň 2016 – 7. místo

INBA Mistrovství světa Budapešť 2016 – 8., 9. místo (tyto 2 pozice mají stejný počet bodů)

domafitusndishemaxbarasbeauty_banneronefit