Váha - soutěžní 60 kg, mimo sezonu 63 kg

Místo pobytu - Praha (Česká republika)

Profil:

Štíhlá blondýnka s obrovskou vůlí klame tělem – na první pohled byste možná řekli, že se jedná spíš o modelku než o sportovkyni, která každý den dře v posilovně a uzvedne víc než leckterý muž.

Vlaďka je lvice – nejen astrologickým znamením, ale i povahou. Její  příběh je důkazem toho, že silná vůle je cestou k úspěchu.

Po dvou letech mezi amatérkami se Vlaďka probojovala jako dosud jediná česká zástupkyně mezi profesionální Bikini závodnice. Kromě soutěží a tréninků se věnuje také studiu diplomacie na

Univerzitě mezinárodních vztahů a public relations a pořádá semináře pro veřejnost, na kterých radí návštěvníkům v oblastech cvičení, výživy i samotného závodění.

Bikini Fitness kariéra:

Sportu se Vlaďka věnovala celý život, ale svět fitness ji oslovil teprve před čtyřmi lety – začala posilovat a cíleně pracovat na své postavě.  V roce 2012 se rozhodla zkusit štěstí na svém prvním závodě GRAND PRIX ve Vyškově, kde se umístila na třetím místě. Následovalo GRAND PRIX PEPA v Opavě, kde se umístila na druhém místě. Poté se zúčastnila mistrovství světa v Srbsku, kde obsadila dvanácté místo. Další zkušenosti sbírala v americkém Columbusu na soutěži Arnold Classic Amateur, kde získala další chuť a energii do následujících soutěží.

V roce 2012 zvítězila na mistrovství Čech i na mistrovství České republiky, kde se stala absolutní mistryní, na MS obsadila třetí příčku. Zlatými hřeby sezony 2012 bylo pro Vlaďku absolutní vítězství na Olympia Amateur Bikini před domácím publikem v rámci úvodního ročníku soutěže EVLS Prague

Pro, díky kterému postoupila mezi profesionály, a také vítězství na Arnold Classic v Madridu.

Na začátku května 2013 absolvovala Vlaďka svůj profesionální debut na Pittsburgh Pro a nevedla si vůbec špatně, když v pětadvacetičlenném startovním poli vybojovala dvanácté místo. Největší úspěch kariéry zaznamenala na EVLS Prague Pro 2013, které vyhrála v kategorii Bikini Pro, a vybojovala si tak nominaci na Olympia Pro Bikini 2014.

V květnu 2014 odstartovala Vlaďka na Pittsburgh Pro svoji druhou sezonu mezi profesionálkami a obsadila 18. místo. O týden později si připsala nejlepší výsledek v kariéře na americké půdě, když skončila na dvoudenní Dallas Europa Supershow na osmém místě! Dobrou formu potvrdila i na New

York Pro, kde se podruhé v řadě probojovala do Top 10 a skončila desátá. Skvělé třinácté místo pak obsadila na profesionální Olympii, pátá skončila na Korea Pro a čtvrtá na EVLS Prague Pro 2014.

Kdo nebo co Tě ke cvičení přivedlo?

Už jako dítě jsem milovala všechny druhy sportu,  jakmile jsem v dospělosti měla finanční prostředky na to koupit si permanentku do fitness centra hned jsem začala pravidelně chodit cvičit a to mě dovedlo až k vysněné Olympii v Las Vegas.

Kolik hodin a dní strávíš v posilovně?

V posilovně jsem šestkrát v týdnu, jeden den mám volno. Trénink mám vždy rozdělený na dvě fáze, ráno nalačno cardio a večer silový trénink. Toto vše mi denně zabere cca 4hod.

Které cviky/cvičení nemáš ráda a které naopak miluješ?

Nejsou žádné cviky, které bych neměla ráda, mám ráda všechny. Moje nejoblíbenější cviky jsou  na zadeček a na břicho J. Mám také moc ráda běhání, stepper, trampolíny, plavání J

Jak Tě, jako "fitnessku" vnímá okolí?

Jako cílevědomou a ctižádostivou osobu, která fitness obětovala všechno.

Jak často hřešíš a čím?

Já většinou hřeším vždy po závodech, to maximálně J, jsem velký milovník cheesecaků a oříšku, to si dám vždy s velkou chutí. Pokaždé se těším na obyčejný chleba nebo rohlík s máslem. J

Byla někdy doba, že jsi toho chtěla nechat?

Ano byla. Zrovna minulý rok jsem měla asi 12 závodů, můj cíl bylo dostat se na Olympii a tak jsem musela makat, také jsem dělala státnice na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů, takže dieta a učení diplomacie, do toho dvoufázové tréninky mi kolikrát daly zabrat, takže i na mě spadl splín, ale přes všechny těžkosti mě cvičení naplňuje a dělá šťastnou.

Jak probíhá Tvá předsoutěžní superkompenzace?

Všechno záleží na tom, jaká je forma, ale většinou je to tak, že když mám závody např. v sobotu tak mám pondělí až středa nízké sacharidy ( 50g sacharidů/ den) a čtvrtek a pátek začínám cukrovat, to mám tak 200g-250g sacharidů na den a max. si to užívámJ

Co děláš ve volném čase?

Já toho volného času bohužel moc nemám, jsem hodně akční člověk, teď jsem momentálně v přípravě na závody J. Minulý rok jsem dokončila Vysokou školu, (obor diplomacie) a teď se chystám začít studovat další školu ( pedagogiku), připravuji se na zkoušku FCE, z angličtiny. Takže kromě sportu, který moc miluji, se také pořád  ráda vzdělávám. Takže volný čas je u mě studijní,  ráda si také přečtu nějakou super knížku, třeba o sportu, výživě, román J

Je něco, co Ti fitness dalo a naopak vzalo?

Dalo mi to, co jsem si vždycky moc přála, dostat se na Olympii v Las Vegas  a mě se to povedlo třikrát a věřím, že se letos povede po čtvrté J. Nelze říci, že by mi sport něco vzal, jelikož jsem vše vždy dělala jen na základě vlastního přesvědčení, tedy fitness  mi „vzalo“ kus mého života, který jsem ovšem tomu všemu vždy s radostí věnovala.

Co ještě, mimo cvičení a životosprávy, děláš pro svou krásu?

Když mi to čas umožnuje, zajdu si ráda na masáž. Stejně jako každá žena i já mám ráda návštěvy kosmetických a kadeřnických salonů, manikúru, pedikúru.

Co se Ti na sobě líbí nejvíce?

Sama na sobě si vážím upřímnosti, pokory, cílevědomosti a především se vždy, když mohu snažím pomoci druhým.

Uvažovala jsi někdy o další kategorii, jako je např. bodyfitness?

Ne, neuvažovala jsem nikdy o jiné kategorii než bikini fitness.

Kdo je Tvým vzorem?

Konkrétně mi vzorem nikdo není, ale je spousta lidí v mém životě, kteří mě inspirovali.

Máš mezi fitnesskami svou kamarádku/ky?

Mezi  Bikini Pro je spoustu holek, které považuji za své přátele.

Jaké máš plány do budoucna?

Mým nejbližším cílem a snem je nominovat se po čtvrté na Olympii v Las Vegas a samozřejmě jako každá žena bych v budoucnosti chtěla mít rodinu a děti, které mám velice moc ráda.

Prozraď nám, co Tě charakterizuje

Myslím, že na tuto otázku by mělo odpovědět mé okolí. Sama za sebe si především myslím, že je to cílevědomost.

Co by jsi poradila dívkám, které se chtějí stát úspěšnými "Bikinami"?

Všem holkách, které mají rady sport bych poradila, ať si jsou za svým snem a nevzdávají se při prvním nezdaru.