Kiričenková Anží

Datum narození : 24.7 1994
Výška : 158 cm
Váha : V dietě okolo 50, mimo dietu cca 55
Kontakt : akiricenkova@seznam.cz
FB : facebook.com/anzibikini
Moje začátky byly tak před třemi lety, kdy jsem chodila do fitcentra poblíž školy. Bohužel mi fitko moc nevyhovovalo a tak jsem se přesunula ke cvičení doma.

Cvičila jsem programy jako je insanity nebo p90x, a občas jsem to prokládala fitkem. Po půl roce jsem se přestěhovala znovu do fitcentra a začalo to : neustálý maratón kladení si cílů, které když dosáhnete nestačí. Podepsala jsem si také ortel neustálé nespokojenosti. Kdo cvičí se v tom určitě úplně vidí.

Nechtěla bych ale mluvit o sobě, spíše namotivovat lidi k vysokým cílům, protože jen ty vedou k výsledkům. Lidé Vás sice budou neustále zrazovat, ale až dosáhnete toho co chcete, což se netýká jen cvičení, uvidí, jak jste silní. Takže každé ráno s úsměvem, pokud jste se probudili ráno zdraví, tak přece nic důležitějšího není.

Momentálně se připravuji na své druhé závody a pořád slýchám urýpané dotazy proč to vlastně dělám? Proč dřu v posilovně a pak si za to nedopřeji odměnu v podobě nějakého dobrého jídla?

Protože já to chci zvládnout a půjdu si za tím ať to stojí co to stojí!

T O P  F A C E  p r o  s r p e n   2 0 1 6 

Prosíme o Tvou nejoblíbenější fotografii, kterou máš nejraději:


Kdo nebo co Tě ke cvičení přivedlo?

Zdravím všechny J. Ke cvičení mě bohužel nebo bohudík přivedla posedlost dokonalou postavou, asi všichni víte, co tím myslím a jsem šťastná za to, že jsem se jednoho dne vydala do fitka, kde si mě po nějaké době všimla jedna trenérka a zeptala se mě, jestli se nepřipravuji na závody. V té chvíli jsem se tomu zasmála, ale začalo mi to vrtat hlavou.

Kolik hodin a dní strávíš v posilovně?

To záleží na tom, v jaké fázi přípravy se nacházím. Cvičím 5x týdně a většinou mám silový trénink hotový za 45 minut. Když jsem v dietě, tak přidávám cardio. 

Které cviky/cvičení nemáš ráda a které naopak miluješ?

Miluju trénink ramen, protože u těch vidím největší pokroky, takže veškeré cviky na ramena. Co ale nesnáším dokážu celkem dobře specifikovat – předkopy. :D

Jak Tě, jako "fitnessku" vnímá okolí?

To je spíš otázka na mé okolí, ale jsem určitě ráda a vážím si toho, když si ke mně přijde někdo pro radu.

Jak často hřešíš a čím?

V dietě mám volné dny podle formy, v poslední přípravě jsem ho měla dvakrát za pět měsíců, nedělá mi to moc dobře, takže se tomu spíše vyhýbám. A v ,,objemové“ přípravě? To si většinou něco dopřeju každý víkend jedno nebo dvě jídla, nebudu lhát, myslím, že to takhle má snad každý. A čím hřeším? Miluji Milku Oreo – jo já vím, to snad všechny bikiny. :D

Byla někdy doba, že jsi toho chtěla nechat?

Každou přípravu když přijde slabá chvilka a začnu se proklínat, že jsem se do toho dala. :D Jinak mimo přípravu takové chvíle nemám, dělám to co mě baví a co mě naplňuje, takže nad tím, že skončím vůbec nepřemýšlím. J

Jak probíhá Tvá předsoutěžní superkompenzace?

Na začátku týdně nijak zvlášť nepřepíjím a cukruji až den před závody. To se nám osvědčilo nejvíce.

Co děláš ve volném čase?

Asi úplně nejradši trávím čas s rodinou a přáteli, je to asi ohraná fráze, ale hodně lidí si neuvědomuje, že je to to nejdůležitější, co v životě máme. 

Je něco, co Ti fitness dalo a naopak vzalo?

Dalo mi obrovské odhodlání, cílevědomost a striktnost. A co mi vzalo? Kromě nějakého času a čokolády mě nic nenapadá. :D

Co ještě, mimo cvičení a životosprávy, děláš pro svou krásu?

Chodím jenom na nehty, jinak vůbec nic, ani vlasy jsem si v životě nebarvila.

Co se Ti na sobě líbí nejvíce?

Co se týče vlastností, tak asi ta cílevědomost. A na těle ramena, protože jak už jsem říkala, vidím na nich největší posun.

Uvažovala jsi někdy o další kategorii, jako je např. bodyfitness?

Nikdy a to ne kvůli tomu, že by se mi to už nelíbilo, ty holky jsou krásné, ale v bikinách se mi líbí celková prezentace.

Kdo je Tvým vzorem?

Nedá se říct, že je mým vzorem, ale pokud bych měla říct jedno jméno, tak je to Alla Semenova. 

Máš mezi fitnesskami svou kamarádku/ky?

Mám a je to úžasný pocit, pohybovat se mezi lidmi se stejnými zájmy.

Jaké máš plány do budoucna?

V současné době plánuji zúčastnit se nominace na mistrovství Evropy a potom na mistrovství světa. Jiné plány nemám, spíš takové sny. Chci být úspěšná v osobním i pracovním životě a hlavně zdravá.

Prozraď nám, co Tě charakterizuje

Budu se zase opakovat, ale řekla bych, že cílevědomost a striktnost. 

Co by jsi poradila dívkám, které se chtějí stát úspěšnými "Bikinami"?

Ať se nedívají na to, co říká okolí a šly si za tím. Když to chcete, tak pro to musíte něco udělat a nic Vás nesmí zastavit. K tomu nádhernému momentu na podiu kdy víte, kolik jste toho obětovali nevede žádná zkratka ani oklika, je to vážně těžké, ale stojí to za to. 

Úspěchy

2017:

7. Misto Mistrovstvi Evropy

1 absolutni vitezstvi Mistrovstvi Cech juniorek

1 absolutni vitezstvi Mistrovstvi Ceske republiky juniorek

------

4. misto zeny BFC cup

2. misto juniorky mistrovstvi Cech

4. misto juniorky mistrovstvi CR.

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit