Kellnerová Naďa

Jmenuji se Naďa Kellnerová
narozena 21.9.1988
výška 164cm
soutěžní váha 51-52kg
pocházím z jížní Moravy, z malé vesničky, ale odkojená jsem Brnem :)


Cvičení jsem se začala věnovat asi před třemi lety, kdy jsem se, vztahem s maldších ze synů, stala součástí kulturistické rodiny. Dneska bych za to celé Šádkovic rodině ráda poděkovala. :)
Už tehdy jsem začala spolupracovat s brněnskou trenérkou Petrou Urbánkovou.  Ambice na závody byly v té době jen pouhým vtipem.
V prosinci minulého roku jsem se asi po 3 rozhodla, že do toho prásknu, a v lednu 2015 začala intenzivní příprava. Původním plánem byla účast na jarních mistrovských soutěžích, bohužel moje zaměstnání mi to neumožnilo a tak jsem prošla půlroční objemovou přípravou a v srpnu 2015 začala dieta a finální příprava na kondiční závody roku 2015.


Již 7 let jsem součástí Armády České republiky. Moje zaměstnání mi umožňuje spoustu sportovních aktivit, ale fitko jako takové se pro mne stalo velkým relaxem. Miluji společnost veselých a úpřimných lidí a taková sem i já :)Cesta za mými výsledky nebyla jednoduchá, ale můžu říci, že pocit, který člověk prožívá na pódiu je velkou odměnou za veškerou dřinu, odříkání a vše co je se samotnou přípravou a účastí na závodech součástí. A ta medaile je jen velkým bonusem!!! Ale i přesto jsem ráda, že jsou a děkuji všem v mém osobním, sportovním a pracovním životě, za obrovskou podporu a doufám, že v další sezóně poznám spoustu nových lidí, kteří se mi stanou přáteli, jako například v sezóně podzimu 2015 Nikolka Matoušová :*
Přála bych si aby pro mne další soutěžní sezóna byla minimálně tak úspěšná jako ta letošní "moje první". Není nic krásnějšího než na prvních závodech obsadit hnedka první místo, nádherný nepopsatelný pocit, který přeji všem sporťákům v našem odvětví :)
A proto doufám, že v příští sezóně proběhne vše bez zdravotních komplikací, které se vyskytly letos na podzim a já se nemohla zúčastnit všech pěti kondičních soutěží a přeji všem sporťačkám i sporťákům tohoto odvětví HLAVNĚ ZDRAVÍ! :* 


Pokud byste mně chtěli kontaktovat: https://www.facebook.com/nadis.mona 


Mějte se báječně vaše Nadis :*

Úspěchy

1. místo Kubík Fitness Classic 2015 Ostrava
3. místo GP Jalex Krnov 2015
2. místo Smartlabs cup 2015 Brno 

Kazda cesta ma svuj start, ale cíl si musime stanovit sami

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit