Kameníčková Radka

Radka Kameníčková

ročník 1991

výška 168 cm

soutěžní a

 offseason váha: netuším, neřeším :D

Smartlabs Cup Brno 2014 – 10. místo

Beauty and fitness cup – jaro 2016 – 3. místo

Smartlabs Cup Brno 2016 - 4. místo

GP Ostrava - 3. místo
GP Jalex Krnov - 1. místo
GP Jalex Krnov - absolutní vítězka
GP Ronnie.cz Březnice - 3. místo

 

 

Jelikož jsem od mala akční člověk, avšak bohužel díky rozsáhlému onemocnění pohybového aparátu nemohu vykonávat vše, původně jsem začala cvičit, abych posílila svaly nutné pro jiné sporty. Avšak postupně záliba v činkách přerostla v lásku, která mě drží už cca 4 roky.

 

Své 1. závody jsem absolvovala v roce 2014 v Brně a byla to pro mě silně traumatická zkušenost, ne kvůli umístění, jako kvůli „zaručeným postupům“ …. A tenkrát jsem se zařekla, že již nikdy se na závodní prkna nevrátím.

Avšak měla jsem možnost začít spolupracovat s úžasnou Nikolou Studnařovou, navíc jsem začala pilně studovat a hledala možnosti, aby šlo se připravit a mít hezkou formu i bez tresky a okurky 5x denně…. :D forma se dařila nad očekávání dobře, a tak jsem se na jaře 2016 opět postavila na závodní prkna malé soutěže, jelikož jsem byla zvědavá, jak zapracuje psychika. Konečně jsem si závody neskutečně užila!

Nakonec  jsem nastoupila ještě na  4 podzimní kondiční závody, kde jsem neodcházela s horším, jak 4. místem. (

Avšak nejvíce na světě miluji těžké tréninky, má forma vypadá po celý rok prakticky stejně a navíc se těším dobrého zdraví, což je podle mě nejdůležitější. (

 

O závodnici:

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit