Juráčková Karolína

Jmenuji se Karolína Juračková

Ročník: 2.9.1996

Výška 161cm

Váha 49-53kg

Extrifit club

Sportuju už od malička, od tři let jsem dělala aerobik a v 11 letech jsem se začala věnovat společenským tancům.

Do posilovny jsem ale nikdy předtím nevkročila, poprvé až v únoru roku 2016, kdy jsem musela ze zdravotních důvodů ukončit svoji taneční kariéru. Jsem človek, co nedokáže dlouho sedět doma na zadku, musim si vždy jít alespoň zaběhat, a tak jsem se v únoru rozhodla poprvé navštívit posilovnu. Nevěděla jsem na co které stroje jsou, jak se cvičí a už vůbec ne nic o tom, jak se správně stravovat a jaké suplementy používat. Měla jsem kamarádku, která už pár let cvičí, tak jsem si oslovila a začaly jsem cvičit spolu. Od ní jsem se poprvé dozvěděla o možnosti soutěžit v Bikini fitness, ale pořád to bylo jen takové cvičení pár krát týdně, žádný nijak extra efektivní trénink.

Od té doby mi to pořád vrtalo v hlavě a tak jsem v červnu po maturitě oslovila kamaráda, který soutěžil v kulturistice a poprosila ho, aby mi sestavil správný jídelníček a tréninkový plán a opřela jsem se do toho na 100%.

Pořád mi ale nevyhovovaly tréninky, jelikož jsem zvyklá tvrdě a pořádně makat a chodit z tréninků fakt unavená, tréninky mi připadaly moc " lehké". V srpnu roku 2016 jsem narazila na jiného kamaráda, taky kulturistu, se kterým jsem začala trénovat a s ním jsem dokončila i svoji přípravu na listopadové závody. Celá příprava tedy trvala zhruba 3 měsíce, což je hodně málo, ale šla jsem si to hlavně zkusit, abych veděla, do čeho jdu.

Je tam ještě hrozně moc práce a věcí na zlepšení, ale už teď můžu říct, že se Bikinám chci věnovat i do budoucna a to i na mezinárodní úrovni. Svoji další přípravu budu směřovat na jarní Mistrovství Moravy a Slezska.

Úspěchy

domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit