Florková Lenka

Datum narození 4.6.1990

Pochází z Českého Těšína

soutěžní váha 49 kg, mimo sezónu 55 kg

Výška 164cm

Sportu jako takovému jsem se nikdy nevěnovala nijak aktivně. Ano, bavil mě hokej, tenis, aerobic, koně…ale dělat něco s plným nasazením? Tak to ani náhodou. Cvičila jsem občas doma (haha), vždycky jenom chvíli. Později že to budu brát vážně….jsem si vyhledala trenérku, která se mnou odcvičila první 3 měsíce. Bylo to fajn, ale já jsem chtěla víc. A tehdy mi v posilovně začal pomáhat kluk, který už závodil a naučil mě pořádně cvičit, pořád mu záleželo na tom ať si vyzkouším soutěž (dneska už vím proč :P) a protože mě to bavilo…tak jsme se připravili společně na jaro 2015.

Závody byly první a nedopadly nejlíp ale já jsem byla spokojená, že jsem to zvládla. A pak jsme nečekaně závodili ještě na pohárové soutěži v červnu, kde jsem byla třetí. Neskutečná radost - závody, na který jsem jela jen tak, že byla cesta kolem, mi daly motivaci závodit dál.

A hlavně to byl ten moment, kdy jsem si uvědomila že tohle je život, který jsem chtěla.

Momentálně pracuji v posilovně, kde mám i svoje klienty. Hodně čtu a vzdělávám se v oboru, zkouším nové věci. Cvičím konečně s někým, kdo mi perfektně rozumí a ví, co na mě funguje. Umí mě dokonale zničit, a když je nejhůř, ví jak mě opravit. Cíle mám hodně vysoko nejen v závodění ale i komplexně kolem posilovny, tak další plán je si plnit další a další sny

Úspěchy

3. Místo Survival Grand Prix 2015

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit