Fišerová Klára

Ročník: 2000 Výška: 173cm Váha onseason: 56kg Váha offseason: 60-62kg

Ahoj, jmenuji se Klárka, je mi 17 let, bydlím v malinkém městečku jménem Lanškroun a už šestým rokem navštěvuji naše místní gymnázium.

Sportu se věnuji už od mala a to hlavně díky mým přehnaně aktivním rodičům, vyzkoušela jsem snad skoro všechny druhy sportu jako například aerobik, breakdance a streetdance, jumping, zumbu, atletiku, taneční, volejbal a jednu chvíli dokonce i fotbal. Nikdy mě moc nebavily týmové hry, takže jsem nakonec zůstala pouze u těch ,,samostatných". Mimo jiné jsem také absolvovala 8 let základní umělecké školy moderního a scénického tance. Teď se už ale 2 roky věnuji pouze fitku :-)

Mým domovským fitkem je naše MD fitness u nás v Lanškrouně, do kterého jsem poprvé přišla ve 14 letech a od té doby tam chodím pravidelně. Trenéra jsem bohužel nikdy neměla a ani teď nemám. Tréninky a jídelníčky si dělám sama, techniku cviků jsem se naučila buď z videí na internetu nebo jsem je od někoho obkoukala a plno cviků mě taky naučili ostatní lidi z fitka. Každopádně nesmím zapomenout na majitele našeho fitka, Martina Dajče, který mi s přípravou na závody hodně pomáhá a předává mi cenne rady jako od profíka.

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit