Drahotová Petra

Ročník: 1987

Výška: 177 cm

Váha: 63 kg (závodní)

Trenér: Lída Čížová

Vystudovala jsem vysokou školu - obor informační management. Momentálně pracuji jako obchodní zástupce. Fitness se intenzivně věnuji od roku 2015. Dalo by se říct, že jsem tomuto sportu propadla a stala se z toho jedním slovem závislost. Dodnes si ještě vybavím moji první návštěvu fitka. Ten pocit, že Vás každý pozoruje nebo jaká partie se zrovna na tomhle stroji asi tak cvičí. Nejspíš každý, kdo začíná, mi dá za pravdu.

 

Do té doby jsem byla pořád se svojí postavou nespokojená, přestože jsem se vždycky věnovala nějakému sportu (spinning, PowerPlate, bosu, zumba, jumping). Začala jsem pak sledovat holky (bikini fitness), které se pro mě staly velkým vzorem a motivovaly mě k tomu, začít na sobě pořádně makat.

 

No a tak to všechno začalo. V úplných začátcích jsem vážila nějakých 55 kg a tak mě čekala fáze nabírání, což se po nějakém tom měsíci i podařilo. A tak pod vedením mé trenérky a intenzivního zvedání železa se postava před očima pomalu měnila. Už jsem nechtěla ale dál čekat.

 

První závody jsem tedy absolvovala už na jaře 2016, i když jsem věděla, že si to jdu vysloveně jen zkusit a nasát tu atmosféru. Pro druhé závody jsem se rozhodla hned na podzim 2016. Dala jsem si nějaký cíl a toho se mi podařilo dosáhnout. Důležité je být sám se sebou spokojený. Teď si dám pauzu, naberu nějaký ten sval a uvidíme, kdy zase vylezu na „prkna“. Každopádně už teď se na to moc těším.

 

Do budoucna bych se tomuto oboru chtěla věnovat víc. Baví mě poznávat svoje tělo a sledovat jak reaguje na jakoukoliv změnu. Nejdřív poznat sebe sama, projít si všemi fázemi, které k závodům patří, nasbírat nějaké zkušenosti a pak je teprve předávat dál. 

Úspěchy

BFC Adel Cup  2016 – 2. místo

Beautiful and Strong 2016 - 5. místo

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit