Dostálová Hanka

ročník 1990

výška 163 cm

soutěžní váha 47 kg

Majitelka salonu krásy v Praze

Pracuje zde jako manikérka a kosmetička se zaměřením na permanentní prodlužování řas a modelaci nehtů.

„Svojí práci miluji, baví mě každodenní kontakt s lidmi. Není nic lepšího, jako když máte práci koníčkem a to je i můj případ.“

ZAČÁTKY:

I když sem v dětství nikdy nesportovala, ještě do maturity jsem nosila oblečení velikosti XS. Až poté mi začala jít ručička na váze nahoru. Dva roky jsem si přibývající váhu vůbec neuvědomovala, jednoduše jsem vyměnila šatník za větší velikost, a bylo vše vyřešeno. Na Vánoce 2012 mi však moje sestra, která v té době už navštěvovat fitness centra a řešila zdravý stravování, nad mísou cukrový otevřela oči. Tak sem se po svátcích taky do toho pustila, a to docela rychle.

Na podzim 2013 sem se byla podívat na první závody bikini fitness a snila si vypadat jak ony. Jako dárek jsem dostala od sestry své první bikini jako motivační a já se zabejčila je jednou předvést na pódiu. Hned po novém roce jsem tedy zahájila přípravu a na podzim absolvovala své první čtyři kondiční závody, kde jsem vyhrála hned tri první místa a jedno třetí.

O SOBĚ:

Do 19 let byli moje primárními koníčky škola a hra na příční flétnu.  Po maturitě sem se přestěhovala do Prahy a začala studovat VŠE obor bankovnictví, pojišťovnictví.  V průběhu studia jsem si otevřela salón krásy, kde trávím většinu dne, kromě času, který si užívám ve fitku 

Zdravý životní styl a fitness mě úplně pohltili a stali se neoddělitelnou součástí mého života. Když něco dělám, tak jedině na 110% ;)

„Live the life you love. Love the life you live.“

INFORMACE O Hance
 • Narodil(a) jsem se dne 21. duben 1990
 • Stručný popis
  Bikini Fitness
  Fitness model
  Sport
  Bodybuilding
  Eat clean
  Gym
  Fitness
  Motivation
  No Excuses
 • Životopis
  I was born in Nitra, Slovakia, but now I live in Prague, Czech republic more than 5 years. 

  Cooking has been always my passion. I really love trying new recipes and experiences with different ingredients and flavours. There I want to show you, that "THIS ISN´T A DIET, IT´S A LIFESTYLE"

  I started going to the gym only 3 years ago, but immediately fall in love. Fitness become a lifestyle for me and now I can´t imagine a week without exercise. 

  My main goal is to inspired and motivated other people to become healthy and fit.
  I really love everything about fitness - workouts, exercises, preparing healthy foods and diet plans.

  I wil be looking forward to share my knowledge with you, so feel free ask me anything what you are intereted about me ;)

 • E-mail
  dostalova.h@gmail.com
 • Ostatní účty
  • hannuscha(Instagram)

https://www.facebook.com/HankaDostalovaBikiniFitness

Úspěchy

Ocenění
- Grand Prix Jalex Krnov 2014 - 1st place
- Smartlabs Cup Brno 2014 - 1st place
- Golem Classic Kutná Hora 2014 - 3rd place
- Grand Prix Ronnie Březnice 2014 - 1st place

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit