Crlová Martina

ročník 1984

výška 159cm

váha soutěžní 51kg

offseason 58-59kg ,

    Na mistrovství Moravy a Slezska 2016 jsme obsadila 5.místo :-)


   Jsem ze Zlína, ke cvičení jsem se dostala po rozchodu...defakto po kopačkách byl impuls ke změně a svým způsobem jsem "mu" chtěla ukázat, že i se zdravotním handicapem dokážu něco dělat....a po dvou letech jsem se dostala ke správným lidem k současnému partnerovi, který dělá posilování závodně a v únoru 2016 jsem se také hecla na prkna:-)

   motivace a zároven muj trenér je mi muj partner .) a já. Už vím, co na mě funguje a šířím to i dál a snažím se pomáhat ostatním ženám v tomto směru!

A hlavně pořád si s tojím za tím, že všechno je jen a jen v hlavě..v mysli a že člověk když bude myslet negativně a říkat TO NEJDE! To NEZVLÁDNU a FNUKAT někomu na rameni, tak opravdu neudělá nic.

   Prozradím všem, že mám už 15 let velmi vážné zdravotní problémy (autoimunitní zánět jater), které se absolutně vylučují s jakýmkoliv sportem a už vůbec ne s tak tvrdým, jakým je fitness a kulturistika. A beru denně mraky léků, které samozřejmě drží hodně vody a všichni kroutí, že se zvládám "vysekat" ! Prostě mám to těžší, stojí mě to dvakrát víc úsilí než ostatní,ale no a co ! Říkám si, že se z toho nepo* :-))

A jdu si za tím,dokud tělíčko vydrží:-)

   Jinak jsem fotografka a moje práce je mnohdy velmi náročná, obvzvlášt když mám svatební sezonu a od dubna do října nemám volné soboty. Každý den si člověk musí vařit, dodržovat tréninky, klidně i dvoufázy.

   Ale vše se dá zvládat a sladit!

Úspěchy

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit