Chromíková Eliška

Datum narození: 17.4.1997

Váha: soutěžní 66kg, mimo sezónu 73kg

Výška: 184cm

Něco o mě: Jmenuji se Eliška Chromíková, pocházím se Vsetína. Víc jak 10 let žiju ve Zlíně.

Sportům jsem se aktivně věnovala celý život. Už na základní škole jsem vyhledávala kroužky s co největším počtem sportovních aktivit. Také při výběru středních škol u mě vyhrála škola se sportovním zaměřením.

Stále to ale nebylo to, co by mě naplňovalo a bavilo. S mým přítelem, se kterým jsem už od roku 2011, jsme si dali v roce 2014 chvilkovou pauzu. V té době jsem se rozhodla, že se sebou začnu něco dělat. Přítel v té době posiloval, tak mi hlavou proběhla myšlenka: toho bude mrzet, že o mě přišel, když budu mít "pekáč buchet". Tak jsem se dostala ke cvičení v posilovně. Vůbec jsem netušila, na co se které stroje používají. Ale každý jednou začínal. Bylo mi jedno, že jsem tam byla možná že začátku všem pro smích, mě začalo cvičení v posilovně bavit a naplňovat. A přítel? S tím jsme to dali znovu do kupy a začali cvičit spolu.

Po 2 letech neustálého dření v posilovně pomalu odcházela i motivace. Proto jsem se rozhodla stanovit si nový cíl a zkusit něco nového. Rozhodla jsem se připravovat na kondiční soutěž v Bikini fitness. Na dřinu v posilovně jsem byla poměrně zvyklá, ale strava už byla o trochu horší. Zdravou stravu jsem držela, ale žádné počítání sacharidů ani bílkovin jsem nepoužívala. Sladké jsem si dala vždy, když jsem měla chuť. Toto všechno se mi při přípravě od základů změnilo. Postupem času jsem začínala bojovat sama se sebou a touto cestou jsem si posilovala vůli a byla čím dál tím silnější fyzicky a především psychicky.

Z podzimních závodu jsem si odvezla strašně moc zkušeností, "oťukání" se na prknech. A také krásné 2. Místo z Grand Prix Jalex Krnov a 5. místo z Golem "Big Boy" Classic.

Tyto úspěchy mě hodně motivovali a určitě planuju v soutěžení pokračovat a posouvat dál svoje hranice. Do další sezóny chci formu vylepšit jak nejvíc to půjde.

Úspěchy

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit