Bursíková Kateřina

Ročník: 28.5.1993
Fitness: Jatomi Fitness
Trenérka: Michaela Mazáčová
Výška: 168cm
Závodní váha: 58Kg
Offseason: 63Kg
Ahoj všichni :)
Jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o svůj ,,sportovní příběh,, ..:) 
Ke sportu jsem byla vedena od malička,  naši mě vždy vedli k tomu se hýbat a tak jsem jako malá projezdila spousty triatlonů nebo bežečkých závodu, samozřejmě všechno amaterské ,,pouliční,, závody mezi vesnicema. Zimní sporty taktéž. K tomu jsem dělala závodně gymnastiku a milovala balet. Přišli telecí léta a se vším jsem skončila, no a jako každého z  nás, tak i mě bavily pouze party a chlapy. Když jsem se začala zase mátořit, začínala jsem pomalu cvičit, ale cvičit, u mě znamenalo ,,Dneska bych mohla jít, teď se mi nechce, nechám to na zítra,, a podobně, takže jsem byla jednou za 14 dní, kolikrát ani to ne.:)
   Letos v lednu 2016 jsem poznala, teď už bývalého přítele, jehož sestra je jedna z našich nejznámějších Bikin, Vlaďka Krásová, samozřejmě, že přítel cvičil denně a já začala s ním. Vídala jsem Vlaďku ve fitku a dost se mi to co dělá zalíbilo. Měsíc na to jsem začala pracovat v Jatomi Fitness, kde jsem poznala svojí trenérku Míšu, v tu dobu se připravovala na mistrovství republiky, kde pak byla nominovaná na Evropu. Každý den jsem jí viděla ve fitku, každý den měla lepší a lepší formu a totálně mě popíchla ke chtíči vypadat stejně jako ona a tak jsem jí poprosila o pomoc. Vzala si mě do parády a za půl roku mě  dokázala dotáhnout až na podium, za což jsem jí strašně vděčná. Není to se mnou uplně jednoduché, ale byla tu pro mě ve dne v noci.
   Moje první závody probíhaly teď 12.11.2016 v Ostravě, byly to pouze kondiční závody a byť jsem je nevyhrála, nestála jsem ani mezi finalistkami, můžu říct že lepší pocit než na pódiu neznám. Teď se to nepovedlo, ale s Míšou se nevzdáme a příští rok zkusíme vyšší level, a třeba to výjde. ;) 

Úspěchy

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit