Brašničková Jana

Ročník: 1991

Výška: 156 cm

Váha: 50kg (mimo sezónu), 47-48 kg (závodní)

Pocházím z Jižních Čech konkrétně z Českých Budějovic, v současné době žiji v Praze, kam mě přivedlo magisterské studium na sportovní škole a zároveň i mé současné zaměstnání. Prahu jsem si okamžitě zamilovala, myslím si a ráda bych, aby zůstala mým domovem už napořád.

Domovské fitko a trenér? Jako své domovské fitko považuji Family fitness Olgy Šípkové na Zličíně, kde trávím převážnou většinu svého času, poslední měsíce navštěvuji i Eagle fitness, kde trénuji se svým současným trenérem Vjačeslavem Vinogradovem. Se Slávkem jsme začali spolupracovat v zimě v roce 2016. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem pro svůj posun kupředu mohla udělat, je to nejen skvělý trenér, který dokáže vždy se vším pomoci, podpořit, namotivovat a zároveň vás zničit tak, že odcházíte domu po čtyřech a v tu chvíli si říkáte ,,už nikdy víc,, :D ;) ale je to zároveň úžasný člověk i po osobní stránce, čehož si ohromně cením.

Co tě charakterizuje? - Myslím si, že jsem velmi cílevědomý člověk a perfekcionalista, který když si něco umane, jde si pevně za tím, dokud to nedostane. Jsem milá, přátelská a snažím se, aby se lidé v mé přítomnosti cítili dobře, neboť zastávám názor, že to jakou energii posíláš do svého okolí, to samé se ti vrací:-)

Volný čas

Volný čas mi prioritně zabírají především tréningy, přítel a studium VŠ. Můžete mě registrovat i jako jednu z Extrifitgirls, se kterými se přes rok účastníme různých akcí a soutěží. Samozřejmě jako většina holek, miluju nakupování, kávy s kamarádkami a podobné ,,dámské,, záležitosti, jen mi na to bohužel vychází čas jen velmi zřídka.

Plány a cíle do budoucna?

Do budoucna bych se ráda posouvala stále kupředu jak po pracovní, tak i po sportovní stránce. Teď momentálně je mou prioritou dostudovat VŠ a absolvovat co nejvíce soutěží, kde budu mít možnost, porovnávat se se soupeřkami, sbírat zkušenosti a především trénovat svou prezentaci na podiu, která je v celé přípravě velmi důležitou a zároveň hodně podceňovanou složkou. Z osobního hlediska jsou plány jasné: vdát se, mít kopu dětí a žít šťastně až do smrti:-)

Úspěchy

Účasti na závodech:

- Prom- in Natural cup Brno 2016

- Mistrovství Čech mužů a žen 2017

O závodnici:

Jak si se ke kategorii bikini fitness dostala?

Za svůj život jsem vyzkoušela a věnovala se různým druhům sportů, ale nikdy mě nic nepohltilo tak jako fitness. Když jsem začínala cvičit, do zblbnutí jsem dokázala sedět na internetu (což dělám vlastně dodnes) a projížděla nespočet stránek, kde jsem zjišťovala informace o cvičení, správné výživě a vším co je s tím spojené. Přitom všem bádání jsem zjistila, že existuje jakási kategorie bikini fitness, ve které se ukazují holky s postavami a projevem, ze kterých mi doslova padala brada. V tu chvíli jsem měla jasný cíl a po dvou letech cvičení a zdravého stravování jsem našla odvahu a přihlásila se na své první závody. Byl to pro mě jeden z nejhezčích zážitků v životě, nejen kvůli té chvilce na podiu, kdy na vás padají obdivné pohledy zúčastněných, ale především díky tomu, jak skvělé lidi jsem díky tomu všemu měla možnost poznat a nadále poznávám:-)

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit