Bibrová Michaela

Datum narození: 14.9.1997

Výška: 169 cm

Váha soutěžní: 55 kg , offseason: 61 kg

Trenér: Jan Caha

Jmenuji se Michaela Bibrová a bydlím ve městě Velké Meziříčí.

   Od mala jsem se věnovala závodně aerobicu a po nechtěném ukončení mi chyběl pravidelný pohyb. S kamarádkou jsem začala navštěvovat posilovnu s touhou vypadat lépe (a mít pekáč buchet :D). Po nějakém čase mi kamarád ukázal fotku Sabinky Plevákové a od té doby jsem začala sledovat stránky známých fitnessek, snažila se zjišťovat si víc o stravě, trénincích a soutěžení.

   O rok později jsem navštívila Smartlabs cup v Brně jako divák a bylo měla jsem jasno. Po dvou špatných zkušenostech s trenérkami a chutí se na to už vykašlat, mi samo nebe seslalo mého nynější trenéra Honzu a ihned jsme se pustili do přípravy. Od samého začátku jsem s nadšením denně navštěvovala fitko, užívala si každý trénink, večer si chystala krabičky s jídlem na druhý den a cítila se strašně spokojeně. Čím víc se závody blížily, nadšení a nedočkavost stoupala!

   Postava se začala měnit a od okolí jsem si vyslechla spoustu kritiky, ale i pochvalu a podporu.

   Fitness mi obrátil život o stoosmdesát stupňů! Splnila jsem si sen, strašně mě to baví a mohu říct, že jsem nejšťastnější, co jsem kdy byla!

   Strašně moc děkuji za podporu mé rodině, bez které bych neměla možnost se na soutěž připravit. Trenérovi Honzovi za jeho ochotu, motivaci, podporu a přátelský přístup každý den přípravy. Verunce Wisiorkové za lekce posingu, obrovskou podporu a pomoc na závodech. Mojí skvělé parťačce Šárince a všem co mi drželi palce a podporovali mě! Emotikona smile

   Instagram: https://www.instagram.com/michaela_bibrova/ Facebook: https://www.facebook.com/michaella.bibrova

„Nikdy se nevzdávej, i když myslíš, že jsi prohrál. Protože skutečně prohraješ až tehdy, když se vzdáš.“

Úspěchy

Kubík Fitness Classic Ostrava 2015 - 3.místo

Smartlabs cup Brno 2015 – 6.místo

GP Ronnie.cz Březnice 2015 – 2.místo

domafitDanifitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit