Bartošová Veronika

Ročník: 1992

Výška: 155 cm

Váha off/on: 52kg/47 kg

Pocházím z Týniště nad Orlicí (Rychnov n. Kněžnou), ale bydlím v Praze.

Ráda fitka střídám, ale v současné době je to Hammer Strength Fitness Praha a trenér Peter Tatarka. Začínala jsem však ve FIT FITNES Týniště n. Orl.

Jsem lvice. Když něco chci, jdu si tvrdě za tím … ať v osobním a profesním životě nebo i v závodění. Řekla jsem si, že se prostě jednou chci postavit na prkna jako bikina a jsem tu :-)

Moc volného času nemám, ale když ano, tak se ho snažím trávit se svým přítelem a psíkem. Nejčastěji jsme však v posilovně 

   Plánujeme s přítelem odzávodit tuto sezónu, potom odjet do Austrálie a zbytek nechávám osudu.

   Prozatím jedna absolvovaná soutěž tuto sobotu GP Ostrava, kde jsem získala první místo ve své kategorii bikiny fitness do 164 cm a poté se stala absolutní vítězkou. Nyní mě o týden později čekají další závody v Kutné Hoře a Březnici, kam bych chtěla dorazit s ještě lepší formou, než jsem byla teď v Ostravě. Držte mi palce.

  Jednou mi kamarádka začala vyprávět o bikinách na instagramu a já si v tu dobu cvičila vážně jen tak sama pro sebe, abych se cítila fajn. Ty pěkný holky v bikinách se mi tak zalíbily, že jsem chtěla být jednou z nich a v tu chvíli začala má cesta dostat se na prkna a vyzkoušet si ten neskutečně úžasný pocit. 

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit