Bajnoková Monika

ročník 1990                                                                   
Začátky:
Léto 2014 dojela moje dobrá kamarádka Vendy z Nového Zélandu (věnuje se Body fitness) s tím že jsme spolu začly cvičit... potřebovala jsem změnu trošku popohnat z denodenni rutiny ve fitku, která mě už nebavila. 
Asi po 6týdnech po boku Vendy která mi dala jasný plan jak cvičební tak jídelní se moje tělo změnilo o 360° a tak mi navrhla ať jdu zkusit Bikini fitness. Byla to pro mě nová výzva a hrozná motivace. V den rozhodnutí jsem měla pouhé 3měsíce na přípravu. Vše jsem držela a jela striktně a poslouchala na slovo. A výsledek 2.místo na GP Brno.
O sobě :
Ve 20ti letech jsem se stala maminkou a teď už je to 5 let co mám svoji užasnou dceru Nikolku. Při těhotenství jsem nabrala 35kg a porodní váha byla 96kg. Celý život jsem sportovala a tohle období pro mě bylo hodně špatné.. po porodu jsem se opřela do cvičení a to mě dřží a držet bude nadále.
Mám velké sny a cíle za kterými si jdu jako vždy hlava nehlava.. a at to stojí co to stojí... 
Fitness se pro mě stalo vším.. neumím si bez toho představit ani jeden den.. 
Jinak jsem majitelkou menšího salonku v Brně a pracuji  zde jako kadeřnice a specializuji se především na prodlužování vlasů tahle práce je můj životní koníček, miluji svoji profesi, která mě baví do práce chodím s radostí stejně tak jako do fitka. 
03

Úspěchy

2.místo Grand Prix Brno 2014

12 týdnů do soutěže

domafitusndishehttps://artofmake-up.com/onefit