Baginská Markéta

Jmenuji se Markéta Baginská

Ročník: 14.2.1997

Fitness: ProActiv Český Těšín

Trenér: trénuji se sama:-)

www.instagram.com/marketka.baginska

   Ke sportu jsem byla vedena již jako malé dítě, věnovala jsem se volejbalu, tancování, badmintonu a později běhu. Ještě v loňském roce jsem absolvovala MČR v Ultra zimním maratonu, kde jsem získala druhé místo. Dále jsem se účastnila mnoha rychlostních závodů na 10 a 5 kilometrových tratích, přespolní běh, běhy do vrchů a další.

   Běh mě naplňoval, bohužel (teď bohudík) jsem se nemohla vzdát cvičení. Fitness mě oslnilo natolik, že jsem se rozhodla se závoděním přestat a začít se věnovat tomuhle sportu naplno. Tento rok jsem začala s přípravou na své první jarní závody v Bikiny Fitness v kategorii do 164 cm.

   V objemové fázi jsem měla něco málo přes 66 kg, v závodní den jsem navážila okolo 55kg. Svůj cíl, se na prkna vůbec dostat, jsem si splnila. I když jsem se neumístila, ale celá soutěžní příprava a samotné závody měly tak neskutečnou atmosféru, že můžu říct, že jsem si celé závody užila víc než na 100%!

   Ten pocit, když čekáte s nohama nahoře a piškotujete, pumpujete, pózujete, a když potom konečně stojíte na pódiu a užíváte si svých “5 minut”, pro které jste tolik dřeli, to je prostě něco božího.

Pořád je samozřejmě co zlepšovat. Udělám vše pro to, aby mě každý trénink posunul o kousek blíž k mému cíli.

Úspěchy

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit