Keprtová Nikol

Ročník: 1994

Výška: 164 cm,

Váha on: 51kg v off 55-57kg

Pocházím kousek od Čáslavi ale momentálně bydlím v Hlinsku v Čechách

Svou přípravu jsem svěřila do rukou mému příteli ( kulturista a závodník) a i já si spoustu věcí koriguji sama dle svého pocitu a formy. Převážně trénuji ve u nás ve fitku ale snažím se jezdit cvičit i do jiných. Ale srdcová záležitost a domovské fitko por mě vždy bude Golem´s gym v Kutné Hoře.

Vytrvalost, preciznost, tvrdohlavost.... to jsou asi základní vlastnosti, které mě charakterizují. Nic nevzdávám, vše musím mít pod kontrolou a tip top.
Jako většina žen ve volném čase doháním resty v domácnosti:-D

Ale zároveň se snažím maximálně věnovat rodině, přátelům a aktivitám mimo fitness. A občas mám náladu jen tak lenošit a prostě odpočívat.

Ráda bych se letos připravila na podzimní sezonu, kde plánuji velké závody. Poté si chci dát minimálně půl roku pauzu, nabrat nějaké svaly ale hlavně dát tělu trošku volnější režim aby pak lépe reagovalo a spolupracovalo. Určitě se více zaměřit na vlastní realizaci ohledně práce a sebevzdělání.

troufám si říct, že velice úspěšná. Dosáhla jsem na dvě druhá místa, jedno šesté a také na jedno vítězství a vzápětí i absolutní vítězství. Jarní sezona 2017 byla obrovská výzva a to tím, že jsem šla na MČech a nevěděla co očekávat a i přes nervozitu jsem se dostala do finále a domů odjížděla s 5.místem. Na MČR jsem se bohužel nedostala do finále o jeden bodík a skončila tak na 7.místě. Což bych pro mě úspěch a i samotná účast na tak velkých závodech byla pro mě výhra. Sezonu jsem ukončila Diamond Cupem v Ostravě, kde jsem se probojovala do finálové šestky.

K této kategorii jsem se dostala přes kamaráda, který začal cvičit, držet jídlo a výsledky na něm byly vidět. Řekl zda bych nechtěla zkusit závody ať se podívám na videa a fotky bikin:-D

No co si budeme... Postavy holek se mi víc než líbily a chtěla jsem být jako ony. Začala jsem pravidelně cvičit, více si hlídat jídlo a v té době pod vedením trenéra jsem začala přemýšlet o závodech. Nic méně nic nejde tak rychle jak by si každý přál. Cesta na závodní prkna trvala přes dva roky a nebyla vždy jednoduchá bez překážek. Ale jak se říká ,, Přes překážky ke hvězdám´´

O závodnici:

domafitDanifitusndishemaxbarahttps://artofmake-up.com/onefit